Перейти до змісту

Реанімація Win7 x64


Factory

Рекомендовані повідомлення

проблема слідуюча: стартує дає вибір загрузки типу команндна строка, беспечний режим і звичайна загрузка

при виборі тлюбого проходить 1 секунда і рестарт і все спочатку

пробував диски 86, 64 пробував відновлення останнього запуску і завантаження - результату круглий нуль

допоможіть, глянув шо в юзера багато спец софту і прочої байди на системному дискудиску

ну і лєнь вкотре ліпити ОС спочатку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В біосі режим роботи HDD не змінювали? Ще як вірант варто перевірити вінт на беди, недавно стикався з схожою проблемою на ноуті - посипався вінт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

режим роботи жорстких дисків - IDE або АНСІ...якщо одне то не інше. Інакше - БСОДИ

Також можливо перевірте жорсткий на помилки з під Лайв Сд...

А також при загрузці натисніть F8 і виберіть варіант - Не перезавантажувати систему після помилки - побачите цей БСОД і можна буде далі думати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поки вирішив ось таким методом 2 варріант відкатив реєстр

Питання до знавців, до куда я відкатив, я так розумію що це типу останнє вдале завантаження ОС?

і чи можна віддавати ноут, бо роблю знайомому хочу щоб наверніка :_08:

режим роботи жорстких дисків - IDE або АНСІ...якщо одне то не інше. Інакше - БСОДИ

Також можливо перевірте жорсткий на помилки з під Лайв Сд...

А також при загрузці натисніть F8 і виберіть варіант - Не перезавантажувати систему після помилки - побачите цей БСОД і можна буде далі думати

проблема слідуюча: стартує дає вибір загрузки типу команндна строка, беспечний режим і звичайна загрузка

при виборі тлюбого проходить 1 секунда і рестарт і все спочатку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочете сказати що нема усіх можливих варіантів при завантаженні вінди по F8 ?..

Бо ввінда сама показує скорочений список при минулому невдалому завантаженніі і без натискання F8 - але то нас не цікавить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...