Перейти до змісту

Продам дитячі конструктори (дерев'яні)


woodwork

Рекомендовані повідомлення

Візьму конструктор на 68 елементів, залиште тел. в ПП

Там вже трошки більше деталей, так би мовити докомплектовані. Тел в пп залишив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 103
  • Створено
  • Остання відповідь

Актуальна ціна на пару конструкторів 140 грн за 2 шт. Деталей там дійсно багато, побудувати можна багацько всього, натуральна деревина, вільха, якщо і забрудниться то можна легко відновити (кілька рухів наждачкою), хороша альтернатива китайській пластмасі. Конструктор вежа буде цікавий навіть батькам, повірте, дітки ж з його елементів побудують що завгодно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Актуально, прошу бордівчан, котрі придбали дані конструктори, ділитись враженнями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

050 183 24 66 Володимир

Можна заїхати у будь-який момент з 8 до 19ї години в район Лучеська та забрати, попередньо бажано зателефонувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Матеріал конструкторів - вільха, відповідно відсутні смоли (як у сосні та ялині). При забрудненні конструктора продуктами харчування, брудом чи маркерами - з допомогою шліфшкурки легко відновити свіжість іграшки. Конструктор не фарбований, тобто не містить ніяких речовин котрі могли б зашкодити дитині під час потрапляння до роту.

Завжди в наявності. Оптовим покупцям (від 10шт в ас) суттєві знижки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кількість деталей у першому конструкторі збільшено до 71шт. (Шліфовані, заокруглені на кутах брусочки довжиною 20, 10, 5 та 3 см з вільхи), кількість деталей у конструкторі-грі ''Вежа'' або ''Дженга'' 60 шт, теж з вільхи.

Спеціальна пропозиція:

1 конструктор, перший - 80грн, другий - 70грн.

2 конструктори 140грн за пару.

5 конструкторів 300 грн.

10 конструкторів 500 грн.

20 конструкторів 900 грн.

Регулярно робимо замовлення для дитячих садочків, для оптових продавців по області та Україні.

Для батьків, котрі запропонують дані розвиваючі конструктори дит садкам, де навчаються їх діти, приємний бонус, безкоштовний конструктор додому. Бонус з рук в руки батькам, конструктори (не менше 6 шт будь яких) з доставкою у дит садок.

П.С. Конструктори та іграшки з натурального дерева (вільха) не шкодять здоров'ю вашого малюка, на відміну від дешевої китайської пластмаси, яскравих фосфорних барвників тощо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бійцям АТО, у кого є дітки конструктор безкоштовно.

Прохання з розумінням віднестися до жесту. При собі мати паспорт де записаний малюк та документи що підтверджують відношення до АТО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Бійцям АТО, у кого є дітки конструктор безкоштовно.

Прохання з розумінням віднестися до жесту. При собі мати паспорт де записаний малюк та документи що підтверджують відношення до АТО.

Це не мультиап, до мене за конструктор телефонував чоловік, учасник АТО, та не передзвонив як домовлялись. Звертаюсь зараз до цього бійця, Ваш конструктор чекає на Вас, зателефонуйте та безкоштовно заберіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У вас постійно в наявності обидва конструктора?

Так, якщо мова йде про замовлення більше 20 шт, бажано попередити за день, або ж уточнити наявність бажаної кількості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, та ні я питаю для себе

Тоді, так, конструктори завжди в наявності, обидва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Кількість деталей у першому конструкторі збільшено до 71шт. (Шліфовані, заокруглені на кутах брусочки довжиною 20, 10, 5 та 3 см з вільхи), кількість деталей у конструкторі-грі ''Вежа'' або ''Дженга'' 60 шт, теж з вільхи.

Спеціальна пропозиція:

1 конструктор, перший - 80грн, другий - 70грн.

2 конструктори 140грн за пару.

5 конструкторів 300 грн.

10 конструкторів 500 грн.

20 конструкторів 900 грн.

Регулярно робимо замовлення для дитячих садочків, для оптових продавців по області та Україні.

Конструктори та іграшки з натурального дерева (вільха) не шкодять здоров'ю вашого малюка, на відміну від дешевої китайської пластмаси, яскравих фосфорних барвників тощо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Так, такий саме конструктор, тільки без картонки і у тій грі 36 елементів, а у мене 60 шт, + ціна невелика, значно дешевше аналогів з інтернет магазинів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви б разом з апом свій номер телефону писали, бо я його знайшла тільки в одному пості з 4-ох сторінок (або я погано дивилась). Сподіваюсь вже на цьому тижні до вас доберусь, а то вже 2 тижні збираюсь і все ніяк не доїду. Відкладіть, будь ласка, на всяк випадок для мене тих два, що разом за 140 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ще маю до вас питання. А стільці дитячі ви ще робите? а то тема та ваша закрита, а ми нарешті надумали купувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ще маю до вас питання. А стільці дитячі ви ще робите? а то тема та ваша закрита, а ми нарешті надумали купувати

Так, робимо. Стільці для годування та стільці для садочків, останні від 10шт.

ви б разом з апом свій номер телефону писали, бо я його знайшла тільки в одному пості з 4-ох сторінок (або я погано дивилась). Сподіваюсь вже на цьому тижні до вас доберусь, а то вже 2 тижні збираюсь і все ніяк не доїду. Відкладіть, будь ласка, на всяк випадок для мене тих два, що разом за 140 грн

Ок.

Тел. 050 183 24 66 Володимир.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...