Перейти до змісту

3G інтернет за Пів ціни!


infoservice

Рекомендовані повідомлення

Пропоную підключення до швидкісного 3G інтернету від Тримоб за Пів ціни!!!! Використовуйте в планшетах, смартфонах, ноутбуках...

Тобто на тарифні плани 65, 120, 180, 200, 480 при підключенні Ви отримуєте знижку 50%

Деталі тут:

http://trimob.ua/application/prices/individual/key/16

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

А як щодо 3г модему з роздачею WiFi? Цікавить прямий доступ в інтернет з автомобіля. Наприклад, в бардачку покласти роутер. Ну і тариф потрібен, плачу коли користуюсь. Є така можливість?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не дуже розумiю значення прямий доступ в iнтернет з автомобiля. у вас може бути вайфай роутер iз собою (такi коштують вiд 40$) i де б ви не були зможете користуватись iнтернетом.. поденного тарифу нажаль нема, але э акцiйна пропозицiя 3Гб iнтернету за 30 грн на мiсяць

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

реальна швидкiсть, в межах зони покриття, яку я спостерiгав це 2 - 2,5 мегабiта

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не дуже розумiю значення прямий доступ в iнтернет з автомобiля. у вас може бути вайфай роутер iз собою (такi коштують вiд 40$) i де б ви не були зможете користуватись iнтернетом.. поденного тарифу нажаль нема, але э акцiйна пропозицiя 3Гб iнтернету за 30 грн на мiсяць

що це за тариф і що за акція хотілись би деталі...за 30грв - 3гб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АКЦІЯ!!! 3Gb інтернету за 30 грн!!! Приймаю замовлення!!!

детальне в лічку можна??? або ж скиньте ваш номер телефону ( передзвоню, взнаю усі деталі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

0660900чотири42. акція суто від мене:) взагалі то при підключенні на тариф СМАРТ 64 від Тримоб абонент мусить заплатити 65 грн, а я вам пропоную цей же пакет тільки за 30 грн. і за цю ціну так само отримуєте всі три гігабайти на місяць

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АКЦІЯ!!! 3Gb інтернету за 30 грн!!! Приймаю замовлення!!!

детальне в лічку можна??? або ж скиньте ваш номер телефону ( передзвоню, взнаю усі деталі)

давайте в лічку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АКЦІЯ!!! 3Gb інтернету за 30 грн!!! Приймаю замовлення!!!

детальне в лічку можна??? або ж скиньте ваш номер телефону ( передзвоню, взнаю усі деталі)

давайте в лічку!

ДАВ)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До кінця місяця підключитись, щоб в наступному отримати 3 гіга за 30 грн. А там можливо і не буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 2 тижня потому...
  • 4 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...