Перейти до змісту

Не грузиться комп


Рекомендовані повідомлення

памятаю я цей надпис з 1998 року. СинкМастер підтвердить. Сєагейт 200Мб "улетал в неізвестность"

проблеми були з збоєм в живленні.........8---)) скільки я тоді наї.......ся поки допер.

причин такого напису може бути багато але тестером можна перевірити живлення (не завадить)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я з тестером не дружу. Кого просити щоб перевірив????

Які ще ідеї?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замітив таку закономірність:

Коли приношу робочий флоп з шлейфом з іншого компа то при запуску машина видае традиційну помилку (40).

А от коли чіпляю до рідного шлейфу будьякий флоп то бжикає і нормально запускається, та без толку правда.

От думаю - не може ш 3 робочих шлейфа (які перевіряв і на інших машинах працюють нормально) не працювати на "динозаврі". Візьму ну я й поставлю рідний шлейф динозавра на інший комп. Результат впринципі не здивував - всім відома помилка (40).

"А теперь вопрос знатакам": Чи існує якась різниця між старими і новими шлейфами до флопів?

Моя відповідь - ні, того що все робиться по одному стандарту. Чи я можливо помиляюся? Якщо не помиляюся то в чому фішка? в мамці динозавра всетаки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пам'ятаю колись в шлейфах флоповодів частина жил (полоска шириною 6-7 жил) всередині шлейфа була перекручена на 180 градусів. Вже й не пам'ятаю для чого це було... здається щоб два флоповода на одному шлейфі жили дружно. В тебе як? Може в цьому проблема?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да от всі шлейфи що маю - усі з такою перекрученою полоскою, тобто едентичні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жили перекручені для того, щоб контролер знав де в нього диск A: (крайній) і де диск B: (по середині). Зверни увагу на те, яким боком вставляєш шлейф в материнку. Щось сильно змахує на те, що перевертаєш. Хоча... В цьому випадку мав би світитися діод на флопіку постійно.

Тут трохи нестиковочки виходять. При добавлянні пам'яті налаштування BIOS не злітають. Та навіть якщо й стоять по замовчуванню, то якраз в цьому випадку й мало б бути все Ок.

Пробуй по-порядку перевіряти налаштування. BIOS там який стоїть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, коли не так вставляю, то діод постійно горить, я вкурсі ше раніше був.

БІОС: Award Modular BIOS v4.5G

ID string 01/11/95-SIS-85C471B/E/G-2C4I9C21-00

От ТУТ про маму написано і про джампери, може шось тре переставити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Джампер JP6 має бути в положенні 1-2, а з джампером JP11 можеш погратись, поставити і так і так і подивитись результат. Гірше точно не буде <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Джампер JP6 точно в такому положенні

А от коли ставлю JP11 в положення 1-2 то видає замість помилки (40) помилку (С0).

В мене все сумнів таки в тому, що мамка якась "нетого".

З нормальними робочим флопом і шлейфом видає помилку (40). А на свому рідному шлейфі (який на інших компах не працюе) такої помилки не видає.

Хлопці, хто може глянути мамку? За мною не зіржавіє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну то як? хтось має час і натхнення мого динозавра глянути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вважаю, що дешевше купити іншу (б/у) мамку, ніж колупатись з цією. Якщо знайдуться бажаючі все ж отримати насолоду від сексу з цією, то пишіть топікстартеру в приват. Тема закрита.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...