Перейти до змісту

Будь які завдання з програмування інформатики, наукові роботи, все що стосується інформаційних технологій та інше за домовленістю.


Iresjka

Рекомендовані повідомлення

Будь які завдання з програмування та інформатики. Творчі. Незабутні презентації. Веб сайти та уроки онлайн. Відповіді до ваших запитань Консультації щодо програмного забеспечення. За домовленістю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яке про вас як про айтішницю може скластись враження якщо ви не можете навіть правильно обрати розмір шрифту в повідомленні? Про лаконічність в назві теми я мовчу в принципі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Iresjka, як такий серйозний та універсальний спеціаліст (яким Ви напевно являєтесь) не міг пояснити подрузі, що пилюка на ноуті - це не страшно?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

=) В цій публікації принаймні є якась реакція. В усіх інших... де шрифт нормальний, хіба обговорення того як написаний пост. Ви по суті щось скажете?

Якщо потрібно замовника можу ознайомити з портфоліо робіт.

Iresjka, як такий серйозний та універсальний спеціаліст (яким Ви напевно являєтесь) не міг пояснити подрузі, що пилюка на ноуті - це не страшно?)

Дякую за комплімент. Постійно намагаюсь навчатись та вдосконалюватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Iresjka, а що вам сказати по суті? Ремонт смартфонів стосується інформаційних технологій? То тут в сусідній темі просять допомоги ;).

А ми вам просто апаєм тему, за таке дякувати треба :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будь які завдання з програмування та інформатики.

Насторожує ... А якщо потрібно буде написати COM-об'єкт? Зможете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Будь які завдання з програмування та інформатики.

Насторожує ... А якщо потрібно буде написати COM-об'єкт? Зможете?

На разі ні. Але мені було б дуже цікаво ознайомитись. Дякую що підказали мені напрямок, у якому можна іще рухатися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...