Перейти до змісту

шукаю роботу


kilatik_

Рекомендовані повідомлення

Шукаю роботу з повною або частковою занятістю.

Хлопець, 19 років.

Навчаюся в ЛНТУ за спецільністю "Комп'ютерні науки".

Зкакінчив Технічний коледж ЛНТУ за спецільністю "Обслуговування комп'ютерних систем і мережі".

Що вмію:

Ремонт офісної техніки, принтерів, копірів, заправка картриджів, монтаж/налаштування локальної мережі, ремонт системних блоків, супровід базового (основного для всіх комп'ютерів) ПО на базі Windows. Створення сайтів займався тільки на Joomla.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой не сміши) укрпошта з зп в 1.4 тисячі гривень і вимогами як до спеціаліста на зп в штуку баксів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 років,молодий пацан - запах цігаро:)

я би радив рулити звідси - пробувати себе десь в іншому місці,а ніж гнити в таких умовах і за ці нікчемні зарплати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да-да... а ше краще сидіти нити на форумах, як вам всім хреново, замість того, щоб підняти жопу і постаратись щось змінити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 років,молодий пацан - запах цігаро :)

я би радив рулити звідси - пробувати себе десь в іншому місці,а ніж гнити в таких умовах і за ці нікчемні зарплати!

конкретніше порадьте....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я би радив рулити звідси - пробувати себе десь в іншому місці,а ніж гнити в таких умовах і за ці нікчемні зарплати!

Мажор? Живеш за кордоном і маєш власний бізнес із доходом в 1млн / рік. Якщо ні - тоді не давай без таких "порад".

в 19 варто піти на роботу набратися ЩЕ БІЛЬШЕ досвіду. А тоді вирішувати чи рвати з цієї країни чи ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой не сміши) укрпошта з зп в 1.4 тисячі гривень і вимогами як до спеціаліста на зп в штуку баксів...

я думаю для хлопця 19 років це якраз нормально для початку, тим більше що йому треба стаж,

на інших організаціях просять стаж 1-1,5 2-3 і т.д року

і шо тут смішного ?

тим більше шо роботу найти зараз не просто !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я би радив рулити звідси - пробувати себе десь в іншому місці,а ніж гнити в таких умовах і за ці нікчемні зарплати!

Мажор? Живеш за кордоном і маєш власний бізнес із доходом в 1млн / рік. Якщо ні - тоді не давай без таких "порад".

в 19 варто піти на роботу набратися ЩЕ БІЛЬШЕ досвіду. А тоді вирішувати чи рвати з цієї країни чи ні.

до чого тут мажорство і власний бізнес? чи у вас тут на форумі можуть поради давати "ізбранні"?

висловив свою думку - в нас демократична країна і не забороняє оприлюднювати все те що думаємо!

якби не був, не бачив, не спробував би - то і не радив би!

я раджу конкретній людині, ви давайте поради,напевно,так само тій людині,яка створила тему)

я ж не шукав порад і тем не створював подібних?

можу дати конкретні номери людей,які допомагають із працевлаштуванням закордном,це звичайно не дешево,але воно того варте!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поради давати / висловив свою думку

Трохи різниця, не помітив?

А на рахунок "за кордон", то це кожному своє. Хтось за кордоном має менше, ніж інші тут, у Луцьку.

І там теж не все так райдужно, як здається на перший погляд.

Збирати малину і полуниці в сезон, в жару, жити в бараці без душа і т.д.І щоб "роботодавець" на фіналі не "кинув" чи не здав поліції!

Все наведене як приклад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема перетвориться в флуд. Модератори почистiть будь ласка. Вибачаюсь шо почав його.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ок,не будемо сваритись:)

хай робить кожнен так, як правильно!

у кожного свої думки,можливості,потребності

п.с: у пошуку роботи - "Волинські оголошення" вам в поміч!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...