Перейти до змісту

Купю задню камеру до HTC ONE


Kompolom

Рекомендовані повідомлення

Купю задню камеру до HTC ONE(без всяких X і т.д.).

Терміново! або якнайшвидше :)

Проблема така: з камерою ніби все добре але є павутинка:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

велика ймовірність того, що навіть після його вдалого розбору - назад до купи {як було} усе зліпити буде надзвичайно непросто.

ремонтопригодність HTC ONE в домашніх умовах 1 бал з 10 можливих, тобто мінімально можлива

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Deemon, виходу іншого всеодно немає.... телефон ніби не падав. В неті бачив що прошивка може допомогти, але я не розумію до чого туту прошивка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Deemon, то якийсь антипіар того телефона тим сайтом, є набагато складніші моделі по розборці взати до прикладу нові айфони, мотороли, слайдери мотороли у який майже треба півдня копатися шоб добратись до тачскріна, є ціла купа телефонів які складніші в розборці.

Діло не в піарі чи антипіарі, а дійсно складніому виконанні, що не передбачає кустарний ремонт.

В цієї моделі повністю цільний корпус, відфрезерований з бруска алюмінію, жодного гвинтика та зйомного елемента (крім сім-слота).

Відповідно так чи інакше прийдеться видирати дисплейний модуль, на спині якого все змонтовано, а потім в зворотньому порядку монтувати.

Хотів би я побачити такий апарат після самопального ремонту :)

Які прошивки, шановні? Не пишіть і не радьте дурниць.

Чомусь більшість помилково вважає, що софт - панацея від усього, коли на лице апаратний трабл...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вичитав в неті, що бували такі телефони з браком камери... певно такий попався) Найшов камеру, з доставкою(6 днів) 950 грн. ППц:)

А прошивати всеодно буду, бо мови нашої немає:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вичитав в неті, що бували такі телефони з браком камери... певно такий попався) Найшов камеру, з доставкою(6 днів) 950 грн. ППц А прошивати всеодно буду, бо мови нашої немає

ідіотизм, її ціна до 20 баксів, і ще пару доставка

раз http://www.ebay.com/...=item27da5212d3

два http://www.ebay.com/...=item1e851ebea9

Хоч українську - став Morelocale 2

Роби зброс на заводські, прошивання нічого не дасть, якщо там сток прошивка, тим більше маєш великі шанси ушатати як і планшета :)

Доречі, викладки фотку з нього, цікаво побачити той "брак"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим менше розбираєш сучасний смартфон- тим краще це для смартфона, і особливо для гаманця власника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема зникла дуже дивнним способом...) лівою стороною вдарив по столі:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...