Перейти до змісту

Переадресація на 5 iphone, допоможіть встановити.


Рекомендовані повідомлення

5-iphone/ прошивка, версія 6.1.3. Телефон з Англіі. Працює через r-sim.

Проблема полягає в тому, що не можу знайти функцію "переадресація",

гуглив написано-Настройки- телефон -дзвінки в яких має бути перемикач, але проблема є і та що в телеф немає "дзвінки" відповідно - тупік

Можливо хтось стикався з цим?

Чи є варінти встановлення переадресаціі?

Змінити версію на 7, хоча 6 повністю мене влаштовує

Що робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть сервисные коды, воспользуйся ими. Второй вариант, поставь карту в любой телефон нокия, самс, и так далее и сделай это из меню.

Зы. Только не надо говорить что это проблематично т.к. Карта формата микро.

Ззы. Если и это не помогло, приходи сделаю (не бесплатно), плата за ЛЕНЬ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що це можна зробити вийнявши карточку, то це я знаю. А от про коди нічого не знаю, того і питаю.)))

Самому не тяжко, знати би як

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так гугл в помощь. Это ж не сикрет. А вообще не в обиду, обычно (ну по крайней мере я) прошу у людей помощи, когда все мои возможности исчерпаны. А в данном случае СУДАРЬ Вы ЛЕНТЯЙ. Эти коды есть на сайте операторов сотовой связи. Может за Вас поискать и дать ссылку????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не просив промивати і обговорювати мене, а тим більше зробити замість мене. Як зрозумів ви в цьому напрямку знавець, і дуже обурює вас те, що не всі можуть розібратись в даних питаннях! ? Не хочеш допомогти, не трать свій час.

приходи сделаю (не бесплатно)-як би ти написав зразу так, питання було б закрите, ти мав би гроші, а я не мав би клопоту. А тут пишем мимуари один одному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...