Перейти до змісту

Продам Нову зимову куртку недорого


JXL

Рекомендовані повідомлення

Продам Нову зимову курту. Замовляв із закордонного інтернет магазина, але нажаль трошки не підійшла по розміру.

Розмір XL

Матеріал: Котон , поліестр. наповнювач качиний пух, а не сентипон.

Віддаю за скільки взяв 650 грн.

post-17712-0-68612300-1383575009_thumb.j

post-17712-0-25558800-1383575014_thumb.j

post-17712-0-79792600-1383575018_thumb.j

post-17712-0-37560800-1383575023_thumb.j

post-17712-0-28076700-1383575027_thumb.j

post-17712-0-01475300-1383575041_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3.7. Заборонено «підйом» («ап») тем як топікстартером, так й іншими користувачами форуму частіше одного разу на тиждень(168 годин), «ап» чужих тем. «Підйомом» вважатиметься будь-яке малоінформативне в контексті теми оголошення, а також додаткове зазначення топікстартером характеристик товару.

3.7.1 «Ап» теми дозволяється зміною ціни в меншу сторону. Із кроком від 5 грн., (при ціні товару до 500 грн.) та від 10 грн., при ціні товару від 500 грн. Не частіше 1 разу на 3 доби(72 години).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. "3.7. Заборонено «підйом» («ап») тем як топікстартером, так й іншими користувачами форуму частіше одного разу на тиждень" - У ПОВІДОМЛЕННІ ЗА ТИЖДЕНЬ ВІДПИСАВ "ПРОДАЄТЬСЯ" ЛИШЕ РАЗ ЗА ТИЖДЕНЬ, ЩО ВИХОДИТЬ Є ДОПУСТИМИМ ЗГІДНО ЦИХ ПРАВИЛ.

2. "«Підйомом» вважатиметься будь-яке малоінформативне в контексті теми оголошення" - СЛОВО "ПРОДАЄТЬСЯ" НЕ Є МАЛОІНФОРМАТИВНИМ, ОСКІЛЬКИ ІНФОРМУЄ ПОТЕНЦІЙНИХ ПОКУПЦІВ, АБО ЛЮДЕЙ ЗАЦІКАВЛЕНИХ У КУПІВЛІ ПРО ТЕ, ЩО РІЧ ВСЕ ЩЕ ПРОДАЄТЬСЯ.

3. «Ап» теми дозволяється зміною ціни в меншу сторону. - ОСКІЛЬКИ Я ПЕРЕКОНАНИЙ, ЩО ПОВІДОМЛЕННЯ "Продається" НЕ Є МАЛОІНФОРМАТИВНИМ («Підйомом» вважатиметься будь-яке малоінформативне в контексті теми оголошення), ТО ВОНО НЕ РОЗЦІНЮЄТЬСЯ ЯК ПІДЙОМ!

Поясню по простому, зi зниженням цiни ап теми раз в три днi, без зниження цiни раз в тиждень. Все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Поясню по простому, зi зниженням цiни ап теми раз в три днi, без зниження цiни раз в тиждень. Все" - ну так я і підняв один раз всього протягом тижня, а перед тим підйомів взагалі нема. І навіть якщо вважати це "підйомом" теми, то виходить правил я не порушував, бо від дати створення теми протягом тижня підняв лише раз, що є не частіше одного разу на тиждень

3.7. Заборонено «підйом» частіше одного разу на тиждень(168 годин) Тему створили, ЧЕРЕЗ 72 години можна знизити цiну, або ЧЕРЕЗ 168 годин пiдняти тему любим, навiть таким високоiнформативним повiдомленням як *Продается* (ато всi до цього думали, що купляется, дуже високоiнформативне повiдомлення, ну то так, лiрика )

.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Поясню по простому, зi зниженням цiни ап теми раз в три днi, без зниження цiни раз в тиждень. Все" - ну так я і підняв один раз всього протягом тижня, а перед тим підйомів взагалі нема. І навіть якщо вважати це "підйомом" теми, то виходить правил я не порушував, бо від дати створення теми протягом тижня підняв лише раз, що є не частіше одного разу на тиждень

3.7. Заборонено «підйом» частіше одного разу на тиждень(168 годин) Тему створили, ЧЕРЕЗ 72 години можна знизити цiну, або ЧЕРЕЗ 168 годин пiдняти тему любим, навiть таким високоiнформативним повiдомленням як *Продается* (ато всi до цього думали, що купляется, дуже високоiнформативне повiдомлення, ну то так, лiрика )

.

В ПРАВИЛАХ ПІДФОРУМУ «KУПЛЮ/ПРОДАМ/ПОМІНЯЮ/ПРОПОНУЮ» пише наступне, цитую:

"3.7. Заборонено «підйом» («апання») тем як топікстартером, так й іншими користувачами форуму частіше одного разу на тиждень." Де тут пише, що аж через 168 годин можна підняти тему?

В даному пункті правил забороняється піднімати тему частіше одного разу на тиждень, тобто виходить, що з моменту створення теми її можна раз підняти на протязі тижня без зміни ціни, але не раніше, як через 3 доби (бо 1 раз в 3 доби можна тільки зі зниженням ціни).

Я не винен, що правила так написані. Якщо модератор діє згідно встановлених правил то це виправдовує його дії, а якщо він діє так як хоче, то це зовсім інше питання..

Це була невеличка лірика.)))

______________________________________________________________________________

Куртка продається! Нова ціна 625 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Нова ціна 580 грн. в честь наближення Різдвяно-Новорічних свят. Ціна смішна.

Розміри:

Рукав - 65 см

Довжина від коміра до низу приблизно 80-83 см

Плечі 51 см

В грудях 118-120 см

Магазинний вигляд цієї куртки

post-17712-0-62492600-1386148188_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на зріст 178 см, вага 78 кг підійде розмір?

Вона на приблизно такі параметри й розрахована, але звичайно потрібно міряти.

У мене ріст 176-177, то по довжині люкс має бути, а вага моя 94 кіло., тому в грудях тіснувато. мабуть у тому й вся проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

куда можна під*їхати глянути і коли ?

цікавить сьогодні після 18:00

прошу написати в пм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...