Перейти до змісту

Помощник фотографа


Thorgalll

Рекомендовані повідомлення

В общем, наверное в нашем городе профессиональным фотографам помощники не нужны но, если есть такая вакансия, с удовольствием бы попробовал себя в этой роли.

Базовый набор знаний и фототехники имеется.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

здогадуюся що побачити як працюють професіонали, і щось перейняти, повчитися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

здогадуюся що побачити як працюють професіонали, і щось перейняти, повчитися

Именно так, сам фотографирую уже пару лет, но понимаю, что бы двигаться дальше нужен "наставник, учитель". И как вариант стать помощником фотографа. Совместить практические навыки и возможно какой то заработок подработку :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну помощники видео-оператора еще есть, но фотографа...?! :)

а що вас смущає?

якщо не володієте темою - то будь ласка не пишіть лишнього.

як правило у фотографає має бути мінімум один помічник - асистент по світлу - потримати "отражатель", зовнішній виносний спалах, пустити дим,

при серйозних зйомках тут вже працює ціла команда - одні світлом займаються, інші декораціями, треті образом: візаж, перукар, стилість, дизайнер-швачка.

подивіться фільм "Энни Лейбовиц: Жизнь, Увиденная Через Объектив" про геніального фотографа сучасності - жінку, котра в свої роки (за 60) знімає відомих людей будь якого рівня і для обкладинок журналів.

там побачите як працює ціла команда кілька годин лише остаточної підготовки до зйомки заради зйомки кількох кадрів протягом 5-20 хв

p.s. ТС поради можу дати завжди, подивитись і попрацювати в процесі зйомки - в залежності від типу зйомки, рівня конфіденційності та зайнятості. особливо враховуючи, що у Луцьку тепер буваю не дуже часто. звертайтесь, звісно якщо моя скромна особа вам цікава в якості консультанта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при серйозних зйомках

А - ви про це? Ну змушений вас розчарувати, у Луцьку "серйозних" ви не найдете, бо люди ділитись тим, що їм приносить дохід не будуть!:)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при серйозних зйомках

А - ви про це? Ну змушений вас розчарувати, у Луцьку "серйозних" ви не найдете, бо люди ділитись тим, що їм приносить дохід не будуть! :)

будь ласка не судіть по собі і по тому, що бачили і чули. у світі ще багато цікавого, корисного та повчального.

у Луцьку хватає тих, хто ділиться, адже скільки віддаєш - стільки і отримуєш. принаймі зі мною ділились і мені ніколи не було напряжно поділитись знаннями та вміннями, а всі ті, хто стають у лави фотографів - хіба вони можуть забрати дохід чи частину доходу у інших. насправді кожен бере лише свій шматок, котрий він може освоїти і зможе потягнути.

і це не лише у Луцьку, багато де, іноді за науку беруть гроші за знання, а іноді дарують безкоштовно . бо грош ціна досвіду і знанням, якщо вони в тобі лише залишаться.

навіть зібравши кілька фотографів до купи і поставити одну модель - кожен знімить своє, і на виході будуть іноді абсолютно різні варіації одного й того ж моменту життя. і це не просто слова, а слова підтвердженні досвідом, достатнім, щоб бути стверджувальним висновком.

не знаю з ким ви знайомі у Луцьку і поза ним, але навіть у Луцьку є багато фотографів, котрі не на слуху, але їхній рівень дуже високий. і в той же час хватає тих, хто відомий, увузьких колах інтернету, але рівень середній.

кожному своє... кожен отримує те - що заслуговує...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ооо чувак, в луцьку, ще й хоч щоб заплатили... ти в казкі ще віриш?

шановний, ви б глянули на мій вік і на свій, принаймі вказаний у профілі і тоді б вибирали слова та тон з яким спілкуєтесь.

ну а щодо вашого зауваження - у вас великий досвід у сфері луцького і не луцького фотосвіту?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не судіть по собі і по тому, що бачили і чули

Бачив і чув дуже багато, а судячи з того які "інтенсивні" пропозиції з теми, то можна припустити, що я був правий...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

не судіть по собі і по тому, що бачили і чули

Бачив і чув дуже багато, а судячи з того які "інтенсивні" пропозиції з теми, то можна припустити, що я був правий...

То, что нету предложение, не означает, что вы правы. В Киеве, Львове и других больших городах, такие вакансии часто встречаются. "И это норма" (С)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не судіть по собі і по тому, що бачили і чули

Бачив і чув дуже багато, а судячи з того які "інтенсивні" пропозиції з теми, то можна припустити, що я був правий...

шановний, ринок фотопослуг у Луцьку дуже малий, особливо великих грошей часто люди платити не рвуться за якісну роботу, їх задовільняють і менш якісні результати, тому помічник фотографа у Луцьку - це або товариш, чоловік чи жінка фотографа, ну і на крайній випадок - учень.

а ще враховуючи агресивну зубастість частини фотографів - мало хто захоче показувати свої "таємниці" в роботі.

ми з ТС обсудили дане питання в приваті, але, особисто я, не зможу допомогти в тому обсязі, що він хотів, адже вже проживаю не у Луцьку.

p.s. видавати з себе знавця не будучи в середині даної галузі дуже складно, а чути і бачити можна багато що, раджу прочитати притчу прикладену

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

видавати з себе знавця не будучи в середині даної галузі дуже складно

А звідки така інформація? Ти вважаєш, що "найрозумніший" тут в цьому питанні, якщо таке пишеш і не знайомій тобі людині? Ти ще під стіл пішки ходив, судячи з інфи про тебе, як я розбирався у фото та відео!:)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

видавати з себе знавця не будучи в середині даної галузі дуже складно

А звідки така інформація? Ти вважаєш, що "найрозумніший" тут в цьому питанні, якщо таке пишеш і не знайомій тобі людині? Ти ще під стіл пішки ходив, судячи з інфи про тебе, як я розбирався у фото та відео! :)

заспокойтесь шановний, не будемо мірятись незрозуміло чим. адже ви реально не знаєте мене, а я вас. але на відміну від вас мій профіль відкритий і інформація про мене загальнодоступна всюди, а анонімно намагатись видавати авторитетні фрази можуть і дітки з садочку.

моя фраза узагальнена, але бачу попала в точку, судячи по реакції)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А звідки така інформація? Ти вважаєш, що "найрозумніший" тут в цьому питанні, якщо таке пишеш і не знайомій тобі людині? Ти ще під стіл пішки ходив, судячи з інфи про тебе, як я розбирався у фото та відео! :)

Для того, что бы умничать есть специальные темы, а эта тема создана для других целей! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ооо чувак, в луцьку, ще й хоч щоб заплатили... ти в казкі ще віриш?

шановний, ви б глянули на мій вік і на свій, принаймі вказаний у профілі і тоді б вибирали слова та тон з яким спілкуєтесь.

ну а щодо вашого зауваження - у вас великий досвід у сфері луцького і не луцького фотосвіту?

Де я той вік маю глянути?

Правильно хтось написав, що Луцькі "фотографи" самі, без помічників працюють, бо це їхній хліб, і ділитись з ним не збираються, бо самі можуть справитись і без помічників.

Чого написав в лапках "фотографи" зараз стількі народа понакупляли зєркалок поганенькіх, і всі себе називають фотографами і ще й гроші за це беруть. А самі не бум-бум в фото не шарять, вчитись не хочуть а зарзу бабла багато хочуть. А справжніх фотографів, які вже давним давно працюють, і в якіх техніка посоліднєй дуже мало, і не думаю що вони шукають собі когось лєвого, щоб їм помагав. А в тіх, так названі фотографи в них фотік + обєктив + вспишка то нащо їм помічник?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де я той вік маю глянути?

Правильно хтось написав, що Луцькі "фотографи" самі, без помічників працюють, бо це їхній хліб, і ділитись з ним не збираються, бо самі можуть справитись і без помічників.

Чого написав в лапках "фотографи" зараз стількі народа понакупляли зєркалок поганенькіх, і всі себе називають фотографами і ще й гроші за це беруть. А самі не бум-бум в фото не шарять, вчитись не хочуть а зарзу бабла багато хочуть. А справжніх фотографів, які вже давним давно працюють, і в якіх техніка посоліднєй дуже мало, і не думаю що вони шукають собі когось лєвого, щоб їм помагав. А в тіх, так названі фотографи в них фотік + обєктив + вспишка то нащо їм помічник?

думати і знати - різні поняття, от коли будете знати - тоді і кажіть, а домисkи і судження інших на свій манер варто підписувати абревіатурою ІМХО.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...