Перейти до змісту

Волосся. Де лікуватись


glukk

Рекомендовані повідомлення

У мене , особливо зараз у осінню пору, почало випадати волосся, порадьте в луцьку якогось трихолога-дерматолога, чи хоча б кваліфікованого косметолога, щоб виправити ситуацію з випаданням , та найти нормальний варіант лікування волосся що січеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не лікар, але порекомендувала б вам маски для волосся на основі олійок: рицинової, ріп'яхової, зародків пшениці. А от посіченим кінчикам, на жаль, допоможуть тільки ножиці. Причиною посічених кінчиків є неправильний догляд і сухість волосся від природи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маски вам не допоможуть з випадінням - тільки для відновлення волосся (посічені кінці) . проти випадіння потрібно втирати в шкіру голови - сиворотки !!!

На рахунок трихолога - то в Луцьку нема , найблище у Львові !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую за відповіді.

19 років.

трихолога немає, а можливо все ж таки є непоганий косметолог, щоб нормально визначити що краще "зробити" з таким волоссям. Чула про насичення волосся кератином для посіченого волосся, чула і про певні вітаміни і про ці ж самі маски, але то все на рівні "слухів".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 19 - це до дерматолога, однозначно (а він імовірно направить ще до когось на обстеження, ендокринолога наприклад )

Я тільки можу дати практичні консультації, як відновити (перестати втрачати) волосся у зрілому віці :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю чим допоможе косметолог - но знаю одне ,вам потрібен нормальний перукар ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене , особливо зараз у осінню пору, почало випадати волосся, порадьте в луцьку якогось трихолога-дерматолога, чи хоча б кваліфікованого косметолога, щоб виправити ситуацію з випаданням , та найти нормальний варіант лікування волосся що січеться.

1. Якщо волосся пофарбоване - змініть фарбу або хоча б окисник до неї на самий низький відсоток; 2. Якщо маєте звичку або просто полюбляєте заплітати волосся в коси, хвости і т.д., то робіть це не так туго і не зав"язуйте резинкою в одному і тому ж місці, а ще краще заколюйте тільки в крайній необхідності (наприклад, коли готуєте їсти). 3. Попийте вітаміни, кальцій, їжте більше овочів і фруктів та поробіть підживлюючі маски для волосся, воно вам не зашкодить точно, а посічені кінчики просто зістрежіть, тут їм тільки ножиці допоможуть. Ну а якщо це все в комплексі не допоможе, то вже тоді до лікарів.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Овочі, фрукти, комплекс вітамінів. Волосся - це відображення внутрішнього стану організму, тому саме в осінню пору воно, як і весь організм, потребує додаткової "зарядки". Посічені кінчики - відрізати, але надалі використовувати олійку, кілька крапель на кінчики підсушеного волосся перед остаточною укладкою. Вже третій місяць "посічені кінчики" не турбують, а раніше їх було видно ледь не через кілька тижнів після стрижки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Овочі, фрукти, комплекс вітамінів. Волосся - це відображення внутрішнього стану організму, тому саме в осінню пору воно, як і весь організм, потребує додаткової "зарядки". Посічені кінчики - відрізати, але надалі використовувати олійку, кілька крапель на кінчики підсушеного волосся перед остаточною укладкою. Вже третій місяць "посічені кінчики" не турбують, а раніше їх було видно ледь не через кілька тижнів після стрижки.

А яку олійку ви використовуєте і як саме (чи треба її змивати, скільки тримати) ?

Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Овочі, фрукти, комплекс вітамінів. Волосся - це відображення внутрішнього стану організму, тому саме в осінню пору воно, як і весь організм, потребує додаткової "зарядки". Посічені кінчики - відрізати, але надалі використовувати олійку, кілька крапель на кінчики підсушеного волосся перед остаточною укладкою. Вже третій місяць "посічені кінчики" не турбують, а раніше їх було видно ледь не через кілька тижнів після стрижки.

А яку олійку ви використовуєте і як саме (чи треба її змивати, скільки тримати) ?

Дякую

маю Gliss Kur'овський еліксир, змивати не потрібно, можна застосовувати за 10-15 хвилин до миття голови по всій довжині, або після миття лише на кінчики підсушеного рушником волосся

packshot_rus_oil_elixir_75m.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Из опыта:

- моего личного (12 лет мне было), в школе у меня был лишай на голове, положили в больницу на 40 дней, каждые 2 дня голову брили наголо станком, потом "поперла" растительность, очень густые стали.

- жены (ей было 33 года), стали сильно выпадать волосы, наголо побрили волосы(несколько раз за пол года), стала носить парик, втирала "плацент формула", кажется для волос, волосы восстановились.

- кума моего (было ему 30 лет), после армии сильно полысел (свч на РЛС), пользовался у меня в гостях несколько раз прибором для дарсонвализации, там есть насадка для волос, сказал, что волосы лучше расти стали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...