Перейти до змісту

пропоную роботу фарбувальника


pupsik

Рекомендовані повідомлення

пропоную роботу фарбувальника,

постійну або не постійну, тобто коли потрібно то звонимо,

домовляємось про оплату і працюємо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот всегда удивляют такие тупые объявления!!!! Вы что на форуме экстрасенсов? Вам какой покрасщик нужен бытовой (полы, стены), автомобильный, на завод к станку? Или Вам поболту - лижбы руки были о 10 пальцах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот всегда удивляют такие тупые объявления!!!! Вы что на форуме экстрасенсов? Вам какой покрасщик нужен бытовой (полы, стены), автомобильный, на завод к станку? Или Вам поболту - лижбы руки были о 10 пальцах.

трактори треба красити, і тд,

мене дивують такі люди зі своїми тупими флудами, людині яка фарбувати збирається,

чи хоче працювати запитає мене, і я все розкажу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот всегда удивляют такие тупые объявления!!!! Вы что на форуме экстрасенсов? Вам какой покрасщик нужен бытовой (полы, стены), автомобильный, на завод к станку? Или Вам поболту - лижбы руки были о 10 пальцах.

трактори треба красити, і тд,

мене дивують такі люди зі своїми тупими флудами, людині яка фарбувати збирається,

чи хоче працювати запитає мене, і я все розкажу

Хоч би вказали яким обладнанням, бо пензлем з щетини кабана фарбують рідко, але буває.

ВІдпишіть про умови праці, обладнання, захист? Можна в ПП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот всегда удивляют такие тупые объявления!!!! Вы что на форуме экстрасенсов? Вам какой покрасщик нужен бытовой (полы, стены), автомобильный, на завод к станку? Или Вам поболту - лижбы руки были о 10 пальцах.

трактори треба красити, і тд,

мене дивують такі люди зі своїми тупими флудами, людині яка фарбувати збирається,

чи хоче працювати запитає мене, і я все розкажу

Хоч би вказали яким обладнанням, бо пензлем з щетини кабана фарбують рідко, але буває.

ВІдпишіть про умови праці, обладнання, захист? Можна в ПП.

Да нафига указывать подробности :) .... Давали бы сразу обьявление "ПОЗВОНИ МНЕ!!!", тому кто позвонит всё расскажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де саме має відбуватись покраска? Трактори наші? красяться тільки кожухи і кабіна, чи двигун теж (маю велиииикий досвід покраски сільгосп техніки і тому питаю за двигун, бо я на тому "собаку з"їв")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...