Перейти до змісту

Продам дитячі гойдалки, стільці та інше


woodwork

Рекомендовані повідомлення

  • 4 тижня потому...

Стільці в садок чи поч.школу, а також стільці для годування в наявності та під замовлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

чи змінились у вас ціни за останні пару місяців

цікавить такий стільчик http://board.lutsk.ua/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=237947

через місяць думаю вже буде потрібен)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Возможно изготовление такого вариантаpost-10805-0-08517800-1413643842_thumb.j и какая будет его стоимость?

Теоретично можливо, питання в кількості, 1шт золотий вийде, десяток так собі, 50шт ціна вже солодка буде. Треба щоб Ви розміри вказали, матеріал, покриття і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теоретично можливо, питання в кількості, 1шт золотий вийде, десяток так собі, 50шт ціна вже солодка буде. Треба щоб Ви розміри вказали, матеріал, покриття і т.д.

Ну так что, получается выгодные купить в магазине? А как я вам дам размеры, если у меня его нет.

Хорошо, с виду все же понятно, не обязательно делать точную копию, или дайте варианты что вы можете предложить, и по какой цене (в количестве одной штуки)

По поводу материала - на ваше усмотрение, вскрывать чем то для ребенка - даже и не знаю, что вы посоветуете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1шт невигідно виготовляти, дорого буде. То ж потрібно креслення, розиіри шаблони виготовляти.

Так в магазині дешевше буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стількі для годування трансформери - ціни й асортимент в приват (ціни трішки змінюються)

Можно увидеть ассортимент и цены?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...