Перейти до змісту

Переїзд кордону з Білорусією на автомобілі


igor_k

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть, хто знає. Які документи потрібні для виїзу в Білорусію на автомобілі. Чи можливо по техпаспору (автомобіль стоїть на іншу особу), чи по довіренності, чи тільки власним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, хто знає. Які документи потрібні для виїзу в Білорусію на автомобілі. Чи можливо по техпаспору (автомобіль стоїть на іншу особу), чи по довіренності, чи тільки власним.

можливо:

якщо власник авто

якщо поставиш на себе на тимчасовий облік

якщо вписаний в тех.паспорт що маєш право керування

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, хто знає. Які документи потрібні для виїзу в Білорусію на автомобілі. Чи можливо по техпаспору (автомобіль стоїть на іншу особу), чи по довіренності, чи тільки власним.

1. Паспорт громадянина України

2. Зелена карта

3. Техпаспорт на автомобіль - якщо не власник, то треба будти або вписаним в техпаспорт, або щоб власник був поряд або мати довіреність

П.С. Інфа 1000% перевірена - тиждень тому їздив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я три рази перетинав кордон не на своєму авто без довіреності -- наші слинили, але пропускали, білорусам це по барабану. Казали пару грн. в паспорт можна покласти, то взагалі ніхто і слова не спитає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я три рази перетинав кордон не на своєму авто без довіреності -- наші слинили, але пропускали, білорусам це по барабану. Казали пару грн. в паспорт можна покласти, то взагалі ніхто і слова не спитає.

Так, білорусам пофіг, тільки наші домахуються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моживо білорусам і пофіг, але на кордоні ти оформлюэш тимчасовий ввіз авто в Білорусь... і потім, коли назад вертаєшся ту бамажку митнику віддаєш, шо там йому в голову стрельне, тільки йому відомо... І чи потрібно ДАЙцям білоруським доручення, чи щоб в паспорті щось було вписано?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще є дуже важливий нюанс -- при в"їзді в Білорусь заповнюється "Пассажирская таможенная декларация". Так от, якщо їде декілька чоловік, то той хто пише машину в свою декларацію обов"язково має писати її і при виїзді, тобто без передачі права перетину кордону на даному авто іншій особі при поверненні в Україну. В мене таке раз було, так казали що трактується типу як спроба нелегального перетину кордону. Якось обійшлось, написав що забув певні документи, прошу впустити назад в Білорусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Скільки коштує зелена картка на Білорусь і чи можна їхати туди на затонованому авто, хто їздив і може підказати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їздив два рази на затонованому - без проблем. Я й дайців то майже не бачив, і не порушував. А Зелену карту купи в Луцьку - буде дешевше ніж на кордоні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

ніхто не в курсі, чи щось змінилось з того часу? треба на чужому авто поїхати, з техпаспортом власника

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніхто не в курсі, чи щось змінилось з того часу? треба на чужому авто поїхати, з техпаспортом власника

нічого не змінилося, треба тільки доручення!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я три рази перетинав кордон не на своєму авто без довіреності -- наші слинили, але пропускали, білорусам це по барабану.

нічого не змінилося, треба тільки доручення!

то без довіреності, то треба доручення - це вже дві різні речі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я три рази перетинав кордон не на своєму авто без довіреності -- наші слинили, але пропускали, білорусам це по барабану.

нічого не змінилося, треба тільки доручення!

то без довіреності, то треба доручення - це вже дві різні речі

То ж написано що наші слинили, якщо хочеш перед нашими оправдовуватися чи дати 50 - 100грн то прошу, а можна просто виписати доручення яке коштує 200грн просте на право керування тільки і всіх посилати))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То ж написано що наші слинили, якщо хочеш перед нашими оправдовуватися чи дати 50 - 100грн то прошу, а можна просто виписати доручення яке коштує 200грн просте на право керування тільки і всіх посилати))

тобто, можна їхати й без доручення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То ж написано що наші слинили, якщо хочеш перед нашими оправдовуватися чи дати 50 - 100грн то прошу, а можна просто виписати доручення яке коштує 200грн просте на право керування тільки і всіх посилати))

тобто, можна їхати й без доручення

тобто краще дати тобі хабаря митнику чим зробити все законно за 200грн. Ось тобі і боротьба з корупцією, перше треба щоб люди у себе того демона побороли :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто краще дати тобі хабаря митнику чим зробити все законно за 200грн. Ось тобі і боротьба з корупцією, перше треба щоб люди у себе того демона побороли :)

а ми й зробили все законно.

проїхали по техпаспорту й без доручення. і нікому нічого не слинили.

у митника нашої були питання: а звідки я знаю, що ви машину не вкрали зі стоянки і не вивозите з України)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...