Jump to content

Recommended Posts

Мну цікавить таке питання:

В системі: (плата Gigabyte 8IPE1000MK (чіпсет І865PE)) і дві планки оперативки DDR400 Transcend 256 Мб. В цілях апгрейду системи було вирішено додати оперативки, але знайти аналогічну зараз практично неможливо. Чи будуть якісь проблеми, якшо додати іще дві планки DDR400 256 Мб, але наприклад Hynix? Наскільки я знаю нові чіпсети таке дозволяють, а от 865... хз.

Link to comment
Share on other sites

865 - останній чіпсет із серії мамок під 478 сокет.. і він найкращий у своїй іпостасі..

тому став і не переживай .

Головне щоб банки пам'яті (слоти були забиті парами однаковими - тобто (приклад - 2 синіх 2 трансценда, 2 чорних 2 хюнікса ) зрозуміло?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Перепрошую, що апаю стару тему, але вирішив поділитись результатами, може кому цікаво (не може бути що я один такий лом :)). Пам'ять не тільки запрацювала в двуканальному режимі, а й розігналась до 420 МГц (з дефолтних 333. особливість архітектури : якщо процесор на 533-ій шині, то пам'ять працює на 333 МГц. тобто фактичний приріст був всього 20 МГц, але то теж труъ). Таймінги зменшив до 2.5-3-3-6 (2-3-3-7 default) Ніяких глюкєв не помітив. Хіба спочатку пам'ять не вставив до кінця і комп зависав :) думав що спалив, аж ні - все працює.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.×
×
  • Create New...