Jump to content

Водити без прав


meic

Recommended Posts

pdd.ua/ua/24/

Наскільки я розумію якщо я повнолітній і посаджу друга з правами збоку я можу керувати без прав.

Link to comment
Share on other sites

Так можете , якщо ваш друг євляється спеціалістом з підготовки водіїв, його автомобіль обладнаний додотковою педалю щеплення і акселератора і він має відповідні документи які необхідні для навчання )))

Link to comment
Share on other sites

24.5.

Навчальна їзда на дорогах дозволяється тільки в присутності спеціаліста з підготовки водіїв і за достатніх початкових навичок водіння у того, хто навчається.

я так розумію, це якщо друг має дозвіл на підготовку водіїв, а не просто "Дядя Вася з 30-лєтнім стажем вождєнія москвіча"

Ну і згідно 24.8 - автомобіль має бути обладнаним дублюючими педалями у інструктора.

Тьозка випередив :)

Коротше кажучи, по правилам дорожнього руху, дозволяється не мати посвідчення водія тільки тому, хто рухається на учбовому автомобілі з інструктором. В інших випадках ви порушник.

Link to comment
Share on other sites

meic, от скажи, будь ласка, ти дав лінк на розділ ПДР про навчання водіння і просиш тобі його процитувати? На:

24.1. Навчати водінню транспортного засобу дозволяється лише осіб, які не мають для цього медичних протипоказань.

24.2. Особам, котрі навчаються водінню автомобіля, повинно бути не менше 16 років, а мотоцикла чи мопеда - 14 років. Такі особи зобов'язані мати при собі документ, що засвідчує їхній вік.

24.5. Навчальна їзда на дорогах дозволяється тільки в присутності спеціаліста з підготовки водіїв і за достатніх початкових навичок водіння у того, хто навчається.

24.8. Транспортні засоби (за винятком мотоциклів, мопедів та квадроциклів), на яких проводиться навчання, повинні мати розпізнавальні знаки "Учбовий транспортний засіб" відповідно до вимог підпункту "к" пункту 30.3 цих Правил. Автомобілі, які систематично використовуються для навчання також повинні бути обладнані додатковими педалями зчеплення (у разі коли конструкція транспортного засобу передбачає педаль зчеплення), акселератора (у разі коли конструкція транспортного засобу допускає можливість обладнання такою педаллю) і гальмування, дзеркалом або дзеркалами заднього виду для спеціаліста з підготовки водіїв.

24.9. Забороняється навчання водінню транспортних засобів у житловій зоні, на дорогах для автомобілів та на автомагістралях. Перелік доріг, на яких дозволяється навчання водінню транспортних засобів, погоджується з Державтоінспекцією.

Що тобі звідси не зрозуміло?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.×
×
  • Create New...