Перейти до змісту

обновление 14.08.2013 Win7x64 KB2859537 будьте бдительны!


Banzai

Рекомендовані повідомлення

Вже 2 різних Віндовса пробував! І як його ставити тоді???

якщо ще не зніс - присунь мені - гляну.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 80
  • Створено
  • Остання відповідь

І так:

з якоїсь невідомої причини вінт став "Динамічним", замість базового. (тому й не стартувала система)

Як і чим я тільки не грався... ніяк.

Вийняв вінта (уже дома) підключив до компа. І за допомогою WinHex 18.1 (заміна переметра 42 на 07 у мастер бут рекорд) зробив з нього базовий диск.

правда, без казусів не обійшлося.

система так і не захотіла стартувати. Фікс-бути і фікс-мбр-и - нуль. Розділ активний. файли видно. І жопа.

вирішили переставити вінду, але як я і казав виник казус. ВінХекс вбив самий важливий розділ. Чому? - ХЗ. Розділ із системою лишився. Ще один із лобудою - лишився. А Ворк.. нагнувся.

грохнувши розділ з віндою, до нього прилип кусок Ворка. Його чомусь розбило на 2... хз. (там взагалі якось цікаво був розбитий вінт). Інший кусок лишився.

Вінда стала на новий розділ. за допомогою Р-студіо повернув усе, що було на розділі Ворк.

Ну автор тепер сам буде дивитися що і куди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з якоїсь невідомої причини вінт став "Динамічним", замість базового. (тому й не стартувала система)

Як і чим я тільки не грався... ніяк.

була в мене також цікава штука. взяв я ще один жорсткий диск (який був додатковим і використовувався просто для зберігання файлів), і хотів поставити на нього win 8. Том був один і він був чистий відформатований в ntfs і саме логічний (а не основний). А на він 8 або 10 не все так просто, так як має бути по суті 3 розділи: 1 - основний активний (завантаження,система) -використовує win8/10 при встановленні , 2 - основний (куди буде ставитись система), 3 - може бути логічний або основний. Так от 4 рази я його розбивав , форматував і перетворював (з перших разів чомусь не виходило, хоча я знаю які мають бути диски) , для того щоб поставити win 8. Доречі Xp після одного форматувань поставилась (так як вона потребує тільки 1 основного диска), а при тих самих умовах і без форматування навіть поверх xp не хотіло ставитись.

ВінХекс вбив самий важливий розділ. Чому? - ХЗ.

певно тому що коли ви підключали до свого домашнього компа, то ВінХекс бачив, що один системний (завантаження) розділ вже є, а двох бути не може

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВінХекс бачив, що один системний (завантаження) розділ вже є

Ны, не в тому суть. Я пыдозрюю, що через TestDisk. Є ще одна така програмулінка корисна. Вона побачила всі розділи. Я зробив Бекап структури, і після бекапу подівся один розділ. Хоча WinHex його бачив. Взагалі там була дивина із розділпами.

1) Система 60-62 гіга.

2) десь 2 гб - НР-тулз.

3) 320-330 Гб - всяка фігня (Як і в кожного)

4) 100 гіг Ворк.

А тепер математика: 62+2+330+100= 494. Що уже не може бути. Оскільки 500-ка вінт - це фізично 465 гіг. Тобто Диск Ворк, був насправді, не 100 а десь 50-60 гб.

Можливо, десь було увімкнена функція "сжатия диска для экономии места" (Як в ХР). НЕ знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...