Перейти до змісту

Конкурс прогнозистів


phantom

Рекомендовані повідомлення

Дуже хотілося б помилитись, але подивившись матч ворскла-зоря стає страшно за кварцяного(

0-2...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 2 тижня потому...

"Волинь" гру віддасть, щоб "Дніпро" прямувало до чемпіонства.

Думаю 2-0 буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаєте, я все розумію, може в якійсь мірі і вболівав за Дніпро у цьому матчі, хоча сам з Луцька (аби все-таки Дніпро став чемпіоном, щоб не Шахтар), але вигравати після 1-го тайму 1-0 і програти в підсумку 5-1? Та ви бачили як вони пропускали? Таке враження, що просто піддавались... Нема слів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от взагалі не розумію, під яким кутом ви дивились вчорашній матч... все вам якісь зливи, піддавки мерещаться, як будто волинь така висококласна команда, так добре грала 1 тайм, що другий прийшлось зливати в наглу.... люди відкрийте очі о_О

Глянувши стартовий склад + банку, вже можна було здогадатись про приблизний фінальний результат... бо толкових з тих 18 було 5-6 максимум (сімінін масло рамон матей баба мемешев)

Ще поки був сіма і джоні, то була якась більш-менш організованість в захисті, ну а коли їх поміняли...(і не нада тут гнати, шо це спеціально робили, так як з хвилини 35 вже було видно як масло тримався за ногу, і не думаю шо сімінін сяде просто так)

а цю нову лінію єврей-поліно-сцикло-балбєс + опорнік-пенсіонер навозить любий середняк пердива, не кажучи про майбутнього чемпіона УПЛ

Питання розгрому в 2 таймі залежало лише від бажання дніпрян

Якщо об'єктивно прикинути 100% реалізацію гольових моментів, рахунок був би десь 15-3, що впринципі є пропорційним фінальному 5-1

Те шо волинь не пропустила в першому таймі, при тому забивши (!!!до цього дніпро весною ще не пропускав ні від ШД ні від ДК!!!) 100% заслуга тітоньки фортуни

Вже в перші 15 хвилин матчу рахунок міг би бути мінімум 2-0, і діло зроблено...

І взагалі, проаналізуйте всі весняні матчі волині:

1. карпати - гри нема зовсім, 1 момент і результат є ( завдяки нереальному куражу кичака)

2. ворскла - єдиний матч з цих всіх 5 в якому було видно шось толкове - моменти, комбінації, креатив, але нажаль безрезультатно

3. метадон - гри знову нема, але є дікій фарт на нереалізацію металургів + власна реалізація дитячих помилок мд

4. ілічі - гри нема, помилка і результату не стало

5. дніпро - хтось замітив якийсь конструктив? хотіли виїхати зарахунок індивідуальних вмінь рамона, матея, рижого, мемешева + дальні примітивні удари з 40 метрів

Висновки робіть самі

п.с. На Годованого гонять, а шо хіба це дно колись вміло грати? Шо можна очікувати від чудака, який навіть за дубль не витягує + там же демонструє постійні епік-фейли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...