Перейти до змісту

Из золотой коллекции проктологического отделения московской больницы


Yaryk

Рекомендовані повідомлення

Из золотой коллекции проктологического отделения московской больницы

©

post-1667-1190838181.jpg

post-1667-1190838197.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По некоторым предметам видно сразу, что если их "туда" засунуть, то достать их оттуда сможет только проктолог :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадав 2 випадки, які у нас на хірургії розповідав лікар-проктолог:

1. Дуже дорогий "Паркер" з дупи адвоката."Я хотів його віддати, а він чомусь почервонів і втік" :)

2. Лампочка "Він не хотів признаватися в чому справа, поки я пальцем до цоколя не дійшов." :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Дуже дорогий "Паркер" з дупи адвоката."Я хотів його віддати, а він чомусь почервонів і втік" :D

Мля..

Шо тут сказати...

І я, і решта моїх знайомих адвокатів носять паркери трохи не там...

Цікаво, як твій колега вичислив, що пацієнт - адвокат? Невже по дупі? :)

ЗІ. Згадав... колись одна моя знайома пропонувала мені пройти сеанс гідроколонотерапії... це, якщо по простому, така модна клізма. Я відмовився. Але знайома не заспокоювалася, і напоїла мене. Проте навіть п'яний я заперечував. На запитання: "Ну чого?" я відповів фразою, яка в певних колах стала крилатою: "Я НАДТО ДОРОЖУ ДІВОЧІСТЮ СВОЄЇ ДУПИ!!!"

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Yarchik:Це було давно, ще на 5-му курсі. А звідки лікар це взнав незнаю, очевидно перед оглядом пацієнта зареєстрували в журналі. Я цю історію за шо купив за то продав, викладач хотів просто розказати наскільки різна публіка попадає до них з такими проблемами. Збоченці кругом трапляються, незалежно від професії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ж треба шоб фалоімітатор застряв :) Кружка, хеден-шолдерс. Чим тільки народ небалується :lopata:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...