Перейти до змісту

Керівництво компанії «Укрбізнес» підозрюють у шахрайстві


schakal

Рекомендовані повідомлення

Цікава новина. хто що чув про це?

Керівництво відомої на українському ринку інтернет-реклами компанії «Укрбізнес», центральний офіс якої знаходиться у Луцьку, підозрюють у шахрайстві. Про це власкору «Вголосу» стало відомо з власних джерел.

Наразі проти керівництва ПП «Портал Укрбізнес» порушено кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого статею 190, част. 2 Кримінального кодексу України - шахрайство, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб. Ведеться досудове розслідування.

«На підприємстві за останні два з половиною роки набула особливого поширення практика затримки та невиплати заробітної плати, а також численні випадки неофіційного оформлення робітників без трудового договору. Крім того, керівництво підприємства підозрюють в ухиленні від сплати податків. Зараз цим займаються податківці, - розповів у коментарі власкору «Вголосу» колишній працівник ПП «Портал «Укрбізнес».

Інтернет-портал «Укрбізнес» працює на ринку інтернет-реклами ще з 2002 року. Його власником та керівником є Валентин Цейко.

джерело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Затримка зарплати, неофіційне оформлення - це реалії 90% приватних структур. Рейдерська атака?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одного разу проходив там практику. чотири роки тому це була добре організована компанія, яка сподобалася меніі внутрішньою політикою та ставленням до персоналу. Мені чудово все "втовкмачували" якшо я робив щось не так, навіть з прикладами :)))

Мені здається от всі дрібні Далекобійники, Нова Пошта та Укрбізнес пов"язує одна і та сама *опа

І здається мені, що то не здається :0152:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Затримка зарплати, неофіційне оформлення - це реалії 90% приватних структур. Рейдерська атака?

Так то воно так, але!

Крім цього фірми поділяються на помірне увилювання від зобов'язань і КЗпП, надмірне і цинічне!

Так от вищезгадана контора яскравий приклад останньої форми увилювання!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Схоже, що стало все дуже серйозно в цій справі. Будемо чекати, чим це все завершиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

При бажанні вивести на чисту воду будь-яку компанію 60-80% працівників, що працювали ній раніше нададуть інформацію щодо правопорушень, а правопорушення - це реалі бізнесу по-українськи. Головне здатися цілю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...