NoGood Опубліковано 23 Червня, 2013 в 06:30 #1 Опубліковано 23 Червня, 2013 в 06:30 Б.у телефон в хорошому стані, користувалась мама. Є коробка, зарядне, інструкція. 120 грн
NoGood Опубліковано 1 Липня, 2013 в 18:28 Автор #3 Опубліковано 1 Липня, 2013 в 18:28 Продано. закрийте.
Рекомендовані повідомлення
Заархівовано
Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.