Перейти до змісту

Дерев'яна садова архітектура


Рекомендовані повідомлення

Друзі!

Порадьте, будь ласка, як найкращим чином захистити від впливу навколишнього середовища та декорувати дерев'яні садові лавки та альтанку.

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спочатку обробив грунтом пінотекс, а потім брав лазур Пінотекс (колір Калужница) http://postavka.ua/item/3843/pinotex-doors&windows/, перший рік беседка нормально вистояла, далі буде видно... взагалі вічного нічого не буває, думаю через 2-3 роки певно знову прийдеться обробити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Беріть Відарон, в них зараз як раз на літо акція - як пощастить, то ще й відпочинете))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Взяли Відарон. поки лиш імпрегнат. Вже покрили ним лавки. Глянем, як вони будуть виглядати після повного висихання (лиш 2 дня пройшло). Може тим і обмежимося, бо сам імпрегнат дає приємний відтінок деревині, але, звичайно, без лакового ефекту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Ми нарешті завершили роботу на дачі. Для лавок брали все таки ще й лакобейц - декоративно-захисний засіб від того ж Відарону. Вирішилди взяти баноску та вже покрити лаком ці лавки, щоб дерево довше служило, та і вигляд відразу став презентабельніший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

А як колір дерева після покривання лаком змінився чи ви брали лак безколірний? Також цікаво чи добре після лаку видно структуру дерева?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Знаю, що через цей лак добре видно структуру дерева, там лак тільки віттінок дає.

А я недавно покривав відаронівським імпрегнатом вагонку. Сподіваюсь на обіцяний

захист.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...