Перейти до змісту

Монтажна організація проводить набір спеціалістів з спеціальностей радіоелектроніка, електромеханіка і суміжних…


harms

Рекомендовані повідомлення

Монтажна організація проводить набір спеціалістів з спеціальностей радіоелектроніка, електромеханіка і суміжних… Пріоритет – стаж роботи в галузі систем сигналізації та відео спостереження, пожежної сигналізації. Освіта вища або середньо спеціальна – ролі не грає, важливий стаж. Готові розглянути пропозиції приватних – самостійних спеціалістів (наприклад без офіційного, але з серйозним практичним стажем).

Зарплата від 3500 ргн. і…(об’єктивно), без затримок, нормальний колектив, хороші умови роботи. Просимо не звертатись спеціалістів з продажу побутової – комп’ютерної техніки мереж магазинів, фірм і т.д. (потрібні заточені руки і розум, а не підвішений язик).

Деталі по телефону 067 3613151 або 095 7073966 (Олесандр).

P.S. В нас немає текучки кадрів, немає випробних термінів (пару тижнів – вибачте не підходите), співбесіда і одне практичне зайняття з нашими спеціалістами і результат (так або ні).

!!! РЕЗЮМЕ ПРИЙМАЄМО ДО 20.05.2013р.(бажано не тягнуи) !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судя по-тому , что объявление выходит 1 раз в 4 месяца , то текучка кадров присутствует !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відповідаю за слова - текучка 0%, з минулого набору - подано приблизно 30 резюме, з них вітбулось приблизно 20 співбесід, після чого 8 чоловік пройшли практику (один робочий день, а не два тижні як на більшості підприємств), Підійшли лише 2 кандидата, з яких один працює, а другому одразу не склалося по сімейним обставинам (приєднається до нас на цей набір).

Крім того було завербовано ще 4 повноцінних спеціаліста з інших фірм, які працюють по сьогоднішній день без жодних проблем.

Коли я пишу що шукаю спеціалістів - це значить що спеціаліст буде працевлаштований. Я враховую досвід минулих наборів, і того заздалегіть повідомляю: "не парьте собі і мені мозок аматори (кидав виту пару,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

або продавав телевізори в магазині, або можу поставити ВІНДОВС:)

Також прошу не турбовати тих невдах - кому хочеться просто попи...діть (жаба ість бо нічого не вміє, або не хоче, або просто тупий).

На даний момент у нас працевлаштовані 16 монтажників з м. Луцька, 16 людей мають змогу нормально забезпечувати свої сімї, і ми наберем до 20-ого числа ще 4 чоловіка, але це будуть спеціалісти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

harms, ви рекрутер?

16 людей мають змогу нормально забезпечувати свої сімї

сюди входить біла зарплата, соцпакет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, я головний інженер, фірма не Луцька - м. Киів, працевлаштування офіційне, соцпакет, остальні ньюанси в приватній бесіді потенційним працівникам.

Дякую за конкретне запитання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо розум ясний руки рівні, але практики немає... таких кандидатів Вам не треба я так зрозумів ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще раз цитую "Приорітет – стаж роботи в галузі...", нема стажу, нема роботи.

Можливо - це грубо, але з власного досвіду - які руки без стажу роботи... (Реальний приклад: практика, приходить розумник, тільки з вуза, все знає, все вміє. Під час стажування (1день) з діючим персоналом вбиває інструменту (дрібного - сверла, пера, коронки) більше ніж наші працівники за рік роботи. Весь інструмент забезпечує наша організація, але ми вимагаємо адекватного, професійного ставлення.... Коротше кажучи, такі моменти мають не аби яке значення для нас, для наших спеціалістів. Також непрофесійність відображається на темпах, строках, якості і т.д.

P.S. - якщо в собі впевнені, приходьте на практичне - там все буде ясно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗАВДЯКИ ЦІЙ ТЕМІ ЩОДНЯ Я ОТРИМУЮ РЕЗЮМЕ ВІД ПОТЕНЦІЙНИХ ПРАЦІВНИКІВ, ЛЮДЕЙ ЯКІ РЕАЛЬНО ЗАЦІКАВЛЕННІ В РОБОТІ, ЯКІ ЇЇ ПОТРЕБУЮТЬ І В ТІЙ, ЧИ ІНШІЙ МІРІ ВІДПОВІДАЮТЬ НАШИМ ВИМОГАМ. ВСІМ ЇМ ДЯКУЮ.

ТАКОЖ, ЯК ВИ БАЧИТЕ З ТЕМИ, МЕНІ ПРИХОДИТЬСЯ ВІДПОВІДАТИ НА БЕЗГЛУЗДІ - ПРОВОКАТИВНІ ТЕЗИ ТА ЗАПИТАННЯ.

ЩЕ РАЗ ВСІХ ПРОШУ - ДАВАЙТЕ ПО СУТІ (тобто РЕЗЮМЕ в лічку, або на мило).

...наступному провокатору відповідать не буду, а просто підїду і дам в вухо... (не сумнівайтеся взнаю де живе 100%)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...наступному провокатору відповідать не буду, а просто підїду і дам в вухо... (не сумнівайтеся взнаю де живе 100%)

Ты не охуел братишка ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нормальний колектив, хороші умови роботи.

приходить розумник, тільки з вуза, все знає, все вміє.

МЕНІ ПРИХОДИТЬСЯ ВІДПОВІДАТИ НА БЕЗГЛУЗДІ - ПРОВОКАТИВНІ ТЕЗИ ТА ЗАПИТАННЯ.

...наступному провокатору відповідать не буду, а просто підїду і дам в вухо... (не сумнівайтеся взнаю де живе 100%)

"Нормальний колектив" і складається враження, що не люблять людей з вищою освітою.

Ну вибачте мене, відправляти свої дані без знання тонкостей роботи, коли в оголошені дуже стисло та не дуже зрозуміло все описано ... Оформіть по правилам, і не буде "безглуздих" запитань.

Посилання:

http://board.lutsk.u...oloshen-rozdlu/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...наступному провокатору відповідать не буду, а просто підїду і дам в вухо... (не сумнівайтеся взнаю де живе 100%)

"Вооу воу пАлехче"

Ви краще б не страдали фігньою, бо бачу щось ваші пости так замінусили, що ппц, а пішли б якесь кадрове агенство або щось подібне там Вам знайдуть "правильні руки". Враховуючи, що ЗП 3.5 К то можна і пару грн на агенство виділити щоб знайшли кого треба (а вони вміють, якщо добре заплатити) и ніхто не буде гробити інструмент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС ушел в долгосрочное РО за угрозы. Вопросы далее ему в ЛС.

Топик клозед.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...