Перейти до змісту

Як з'єднати ПК і телевізор Smart TV (інтернет)


Рекомендовані повідомлення

Отже розпочну, питання полягає в наступному - маю в користуванні звичайний WI-FI - маршрутизатор (ADSL) на 1 порт, нажаль, і хочу в ПК поставити мережевий адаптер, та з'єднати кабелем ПК і телевізор, чи буде результат (інтернет на телевізорі). Щодо WI-FI-свистків то оригінал 400 грн, можна за 100 придбати, але прошивати модуль я ще не навчився і не факт, що після прошивки він не буде мати конфлікт з телевізором. А так ткнув шнур і простіше, та за таку ж ціну.

Буду дуже вдячний кожному за пораду!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если правильно настроить ПК с 2мя сетевухами (как роутер) - будет

А наскільки це довго? Треба шось шаманити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опишу свою схему, і пару слів по твоїй реалізації:

Особисто я відмовився від способу WiFi роутер -- WiFi адаптер (на телевізорі), а використав альтернативний дешевший спосіб, мережевим кабелем сполучив WiFi роутер і ТВ, також по WiFi до роутера підключений ноут на якому піднятий медіа сервер дуже класна програмка, тому і з доступом до Інтернету і до шари з фільмами завжди актуальний, тим паче програма надає змогу доступу до Інтернет телебачення та Радіво.(кабель кінув під плінтусом між кімнатами і ніякого сліду)

Ваш варіант з покупкою мережевого адаптера, не доцільний тому що б постійно був доступ до інтернету чи шари, потрібно включений ПК, альтернатива покупка WiFi роутер з більшою кількістю Lan портів, і реалізація схеми як в мене дешево і сердито (не спорю частково не практично тому що кабель, але все залежить від тебе).

З.І.: Хоча знайомий взяв wifi адаптер марку точно поки не знаю, але якщо треба з'ясую і перпрошив його і все чудово працює, адаптер обійшовся йому в 15$.Тому Т.С. вибір за тобою, чи зекономити чи зробити все естетично і трохи потратитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що заважає купити дешевенький езернет світч?

і ніякого геморою...

Та нічого не заважає, але місце краще зайняти в ПК, аніж щоб ше в розетку і тд. і тп. (власна думка)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опишу свою схему, і пару слів по твоїй реалізації:

Особисто я відмовився від способу WiFi роутер -- WiFi адаптер (на телевізорі), а використав альтернативний дешевший спосіб, мережевим кабелем сполучив WiFi роутер і ТВ, також по WiFi до роутера підключений ноут на якому піднятий медіа сервер дуже класна програмка, тому і з доступом до Інтернету і до шари з фільмами завжди актуальний, тим паче програма надає змогу доступу до Інтернет телебачення та Радіво.(кабель кінув під плінтусом між кімнатами і ніякого сліду)

Ваш варіант з покупкою мережевого адаптера, не доцільний тому що б постійно був доступ до інтернету чи шари, потрібно включений ПК, альтернатива покупка WiFi роутер з більшою кількістю Lan портів, і реалізація схеми як в мене дешево і сердито (не спорю частково не практично тому що кабель, але все залежить від тебе).

З.І.: Хоча знайомий взяв wifi адаптер марку точно поки не знаю, але якщо треба з'ясую і перпрошив його і все чудово працює, адаптер обійшовся йому в 15$.Тому Т.С. вибір за тобою, чи зекономити чи зробити все естетично і трохи потратитись.

Мля, а от цього не врахував((( А як відобразиться на швидкості WI-FI і кабель? Тому хочу краще по кабелю. І мабуть прийдеться міняти маршрутизатор...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...