Перейти до змісту

Продам магазин-контейнер на Варшавському ринку


Irina_G

Рекомендовані повідомлення

Продам магазин-контейнер на Варшавському ринку, по вул. Кравчука, ближче до ТЦ Слон.. Площа 7,5 кв. м., засклений, є світло. Ціна 68 тис. грн., але можна торгуватися. Тел. 0660801234.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продам магазин-контейнер на Варшавському ринку, по вул. Кравчука, ближче до ТЦ Слон.. Площа 7,5 кв. м., засклений, є світло. Ціна 68 тис. грн., але можна торгуватися. Тел. 0660801234.

це виходить 1100 дол. за квадрат, ого ціни як у юванті)) чи якомусь супер модному бутіку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sharp, через 2 магазини продають за 10тис. у.о. Тим більше, в Юванті останнім часом дуже мало людей, а ряд, на якому знаходиться наш, завжди буде людним - по ньому йдуть на ринок мешканці 40, 33 кв.(і не тільки) та пасажири 31-го і 16-го маршруту. Я вважаю, що це місце для торгівлі дуже вдале.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

astepan, якщо й будемо здавати, то тільки до момену продажу. Якщо Вас таке цікавить - пишіть)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sharp, через 2 магазини продають за 10тис. у.о. Тим більше, в Юванті останнім часом дуже мало людей, а ряд, на якому знаходиться наш, завжди буде людним - по ньому йдуть на ринок мешканці 40, 33 кв.(і не тільки) та пасажири 31-го і 16-го маршруту. Я вважаю, що це місце для торгівлі дуже вдале.

Причина продажу яка тоді?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sharp, продаємо тому-що: 1) не збираємось більше займатись підпр. діяльністю.; 2) потрібні гроші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось на Варшавці коїться, людей практично не має, дуже багато закритих контейнерів і пише продам. На тому тижні говорила з власником, великий контейнер, місце хороше, хоч не клітка, сама там завжди ходжу за 6 тис віддає. Каже торгів не має взагалі всі на Старий пруться. Странно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НАТА ЛИ, не знаю, я такого не помітила)) Була сьогодні на Старому - там теж продавці жаліються, що людей мало, та й ціни там вже вищі, ніж на Варшавському.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та й ціни там вже вищі, ніж на Варшавському.

А ось це вже називається, кожен хвалить своє болото:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sharp, я не хвалю. Є ціни різні, звичайно. Але можу довести - джинси, наприклад, які я дитині купувала на Варшавці за 185 грн. на Старому 230 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Варшавський ходять покупці з міста( а в буджетників зараз зарплати нема). на Старому таряться люди, що приїхали і продали сг продукцію, в них завжди є свіжа копійка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Земля не продається однозначно - бо вона не є власністю топікстартера... Навіть під Ювантом земля не належить власникам бутіків...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Земля не продається однозначно - бо вона не є власністю топікстартера... Навіть під Ювантом земля не належить власникам бутіків...

ага, і як квартиру продаєш, то теж без землі)), а саму цеглу і роствор))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lovetstiney, не хочу тут полеміку розводити, але дозвольте посперечатися. Ми продаємо не тільки металоконструкцію, але і дозвіл від власника ринку на те, щоб металоконструкція займала певний метраж на даному ринку. Якби ми продавали сам контейнер, то ціна, звичайно, була б іншою. Купувався магазин за цією ж ціною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...
  • 4 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...