Перейти до змісту

Продам діючий магазин в лікарні


alextm14

Рекомендовані повідомлення

Терміново! Продається продуктовий магазин / буфет в лікарні (с.Боголюби). Окреме приміщення 35кв.м., в оренді (380грн/місяць), центр. опалення, холодна/гаряча вода, все обладнання, діючий бізнес, 15.000 грн.

тел: 066-1263883, 098-0727270, Олександр

post-21140-0-04430900-1364573652_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що саме продається? Весь товар і обладнання і холодильники? Чи просто звільняєте місце і можна буде по новому починати? Уточніть будь-ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моє імхо що топікстартеру нехочуть аренду продовжувати(або піднімають ціну) то він вирішив терміново напарити некомпетентній людині . Можливо помиляюсь тоді прошу вибачення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить питання, даний магазин приватизований чи просто в оренді? Якщо він просто в оренді, то що Ви тоді продаєте, те що Вам і так не належить, або якщо сказати іншими словами, належить Вам на період заключеного Вами договору. Чекаю відповіді і бажано не в приват, я думаю всім буде цікаве дане питання.Також думаю було б за правилами форуму надати повну інформацію, чи продається тільки магазин чи ще + обладнання і не в приват, а на загальний розгляд.

Якщо я в чомусь не компетентний, прошу мене поправити.

Повністю підтримую. Для чого подавати такі оголошення, нічого не ясно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

така точка і продавать... явно шото не то!

ціну напевно за оренду влупили 1000 грн за місяць! або оренду не продовжили!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти вірно підмітив - буфет в лікарні... там кагбе вибору просто нема і всі, дефакто, йдуть саме в цей буфет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тій лікарні, не знаю як зараз, але роки 2 назад, було два магазинчики.

І саме цей, популярність не користувався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...