Перейти до змісту

Обговорення можливостей відеокарт в ціновому діапазоні 800-1300 грн


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 64
  • Створено
  • Остання відповідь

Во ціну поставив... 800гр. Максимум!!! Удачи....

Ти гониш! Спробуй знайти зараз таку відеокарту!! Погугли ціни! І тоді хоч щось кажи! В мене 560 без Ті. І я її менш, як за 1000 не продам!

1) 2)

Але то все оффтопік, тепер на правах модератора попереджую всіх, що ціни не обговорюються!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачте за офтоп!!як працюватиме КРИЗА-3 на цій відясі разом з феномом2 х6 1055т+ Gigabyte GA-M68MT-D3+4гіга озу 1600???відяха цікавить!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во ціну поставив... 800гр. Максимум!!! Удачи....

Яких максимум 800грн,я свою GTX 550-Ti Cyclone II продав за 900грн.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во ціну поставив... 800гр. Максимум!!! Удачи....

Ти гониш! Спробуй знайти зараз таку відеокарту!! Погугли ціни! І тоді хоч щось кажи! В мене 560 без Ті. І я її менш, як за 1000 не продам!

1) 2)

Але то все оффтопік, тепер на правах модератора попереджую всіх, що ціни не обговорюються!

Женя, ну цій відеокарті вже років і років))) вона була актуальна тоді коли не було таких ігор як Кризис 3 , даже той БФ3.... вона була актуальна при старіших іграх типа Бф 2 , або Сталкер і то вона там Ультра нормально не видасть... а купляти за 1300гр.старічка, з якого вижали вже майже все за пару років.... коли можна добавити ще 400гр. і купити щось нормальне... Не хочу спорити, ну це ппц як дорого за неї... я 7870 продав за 1650гр. 5 місяців в роботі була...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по чому це рейтинг? а яка різниця скільки їй років?скільки часу ультра була популярна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Популярна це не значить , актуальна....

Сам колись хотів таку, але зараз дати за неї 1300гр. це ужас...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу.колись такого не було, тому вона і стала популярною.а зараз випускають одну і ту карту під різним маркуванням,1 раз в 3 місяці,і про популярність нема що говорити.на рахунок актуальності,в кожного вона різна.рейтинг то взагалі брєд повний,коли 5 ти класник може намалювати і виложити в інтернет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний але всі знають цей сайт.... http://www.overclockers.ru/lab/51191/Far_Cry_3_testirovanie_proizvoditelnosti.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пост №16

Він ціну поставив за неї як за нову, якби вона зараз продавалася..... а вона 2011 року...

Cooler ти хочеш сказати, що це нормальна ціна? )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во ціну поставив... 800гр. Максимум!!! Удачи....

Дуже дякую, що підняв тему.Зустрічне питання до "шановного спеца по відеокартам" якого милого ти тут флудиш? Продав свого корча за гарні гроші - сиди і сопи в дві дирки. Чи продешевив і тепер жаба давить?

Товар мій - за скільки хочу, за стільки продаю. Так що давай, дорогенький - досвіданія. :0166:

Вибачте, не стримався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не створював цієї теми, якщо не буде змінено мені прийдеться скаржитись....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я щось не побачив в цій темі обговорення можливостей відеокарт у вказаному в топстарті ціновому діапазоні. Окресліть будь-ласка, мова йде про нові чи Б/в?

А оскільки тема в технічному розділі то попрошу утриматись від різких висловлювань і флуду. Модери тут можуть карати і тих хто скаржиться ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я переніс повідомлення із цієї теми сюди. Чий пост перший - той і топікстартер! Нічого дивного.

Не подобається навзва- заміню. А мені не сподобався отакий жорстокий демпінг. Коли людина, яка не збирається купувати скидає ціну в мінус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто не в темі проясню. Це все "обговорення", одна добра людина забрала з мого оголошення про продаж відеокарти, за що їй окремо дякую. Хай флудять тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я , до речі , теж в свій час вирішив купити нову 650Ті замість б\в 560Ті , тоді ще пропонували за 1400-1500 . Може й купив би , але не пропонували того , що я хочу . Я навіть корпус купив новий з хорошою вентиляцією заради 560Ті , але коли дійшло до вибору карти --- передумав .

Основні мінуси :

Шумність

Температура

Споживання енергії

І наявність нового аналога , трохи слабшого в іграх , але тихого , холодного і з меншим споживанням енергії

І думаю , за вказану ціну продавці з теми 560Ті не продадуть , ціна буде десь біля 1000 гривень плюс-мінус . Вже давно є нові карти на нових чіпах , до кінця весни будуть б\в 660 по ціні 1300-1500 грн і 560Ті нафіг не потрібна за такі гроші . Хоч карта дуже достойна , але технологія йде вперед .

Собі хочу купити б\в 660Ті , як подешевшають :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до кінця весни - ага... аж 2 рази.

поки я на своїй граю в крізіс 3 на 30+ ФПС. Якби була GTX560Ti 2Gb - то мав би всі 40+.

ввечері зроблю скріншоти з гри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну , 660 можна купити за 1800 , думаю за б.в. будуть просити десь 1400-1500

А за 660Ті з залишком гарантії 1700-1800 дав би . Але я не поспішаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а тепер ціни: (на бв, актуальні на сьогдні)

1)

2)

3)

заміточка !!!вище вказані карти мають 2048мб, !!!а наша 1024!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...