Перейти до змісту

Проблема з компютером!


Рекомендовані повідомлення

Неможу дізнатися, що нетак з компом - вроді все паше на норм рівні, але в такій ігрушці як WarCraft3 TFT після 4-х годин гри в неті, починає лажити, та глючити конкретно))) Вся проблема в тому, що це дуже незрозуміло, адже наприклад граю в Matrix-Path of Neo, Knights Of The Temple 2 - глюків ненаблюдається))(інколи добре завісаю) Хто може що порадити, що а компі може неправильно працювати? Вже і вінду начисто ставив і що тільки неробив - всерівно глюки зявляються після терміну проведеному в грі (приблизно 4 години)... :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В чому полягають "лаги" тормозить відео? йде ривками? чи щось інше?

якщо відео, то або погано підібрані дрова (хоча я вроді тобі вчора потрібні скинув) чи просто перегрівається відео, попробуй пограти з відкритою кришкою корпуса ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

попробуй пограти з відкритою кришкою корпуса ;)
відкрита кришка корпусу -- один з головних ворогів правильного охолодження компонентів системника.

В правильному корпусі охолодження спроектовано таким чином, що холодне повітря проходить "сквозняком" через весь корпус і охолоджує все що потрібно.

яксь на форумі http://forum.elutsk.com Shkoder постив ворклог по встановлення додаткового охолодження для відео-плати. Йому допомогло. Раджу знайти прочитати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постав якийсь хард-монітор (можливо йшов з драйверами на мамку) і дивись, як нагріватиметься проц. Або такий фінт - бистренько перезагружаєшся в SETUP ы дивишся температуру там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо відео, то або погано підібрані дрова (хоча я вроді тобі вчора потрібні скинув)
Доречі, щодо цієї проблеми - може це і справді із-за цього! Ситуація: відео GeForce 6100 (вроді) дрова нижчі за 91.** неставляться, а як я читав на її рекомендують дровігкі 8*.** серії.

ЗІ: Юрік ті що вчора ти дав, мені чомусь так і нестали)) Дрова 81.98, при установці пише - ненайдено устройство (пля-пля-пля) для даних драйверов (пля-пля...) установка завершает роботу... пля-пля.. :(

А ставлю 91.47 - все просто по маслу ставиться) ;)

яксь на форумі http://forum.elutsk.com Shkoder постив ворклог по встановлення додаткового охолодження для відео-плати. Йому допомогло. Раджу знайти прочитати.
Недумаю, що це вирішення, адже відео зараз бортове використовується ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відео GeForce 6100 (вроді)
ти скажи точно яке відео, гляну тобі драйвера нові які на нього стають.

І чіпсет скажи, або модель мамки. Драйвера під твоє відео можуть йти разом з драйверами чіпсета, якщо відео інтегроване в чіпсет nVidia

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти скажи точно яке відео, гляну тобі драйвера нові які на нього стають
Еверест показує таку картину: NVIDIA GeForce 6100 nForce 405
І чіпсет скажи, або модель мамки. Драйвера під твоє відео можуть йти разом з драйверами чіпсета, якщо відео інтегроване в чіпсет nVidia

AsRock K8NF6G-VSTA

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я поставив на загрузку драйвера для твого чіпсета (8.26_11.09_nforce_winxp_international.exe, 86 мегабайт) і драйвера відео, які підтримують серію GeForce 6 (версія 162.18, 68 мегабайт). Завтра зранку покладу на ftp.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я поставив на загрузку драйвера для твого чіпсета (8.26_11.09_nforce_winxp_international.exe, 86 мегабайт) і драйвера відео, які підтримують серію GeForce 6 (версія 162.18, 68 мегабайт). Завтра зранку покладу на ftp.
Сенк! Буду надіятися допоможе ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Ой ледь відрив цю тему=)))

В мене сталося таке чого я ще ніколи небачив(повязане саме з ією проблемою). Отже,

сиджу я в ігрушці(варкрафт), вже десь 5 час іде - тут бац, опа комп завіс остаточно і непонятно! Ну я зачикав сек 30 - вибиває повідомлення роду: Драйвер відеокарти отказал... бла..бла..бла nv_4.... престал работать .. бла...бла..бла перезагрузите компютер ітд. ))) Я таке бачу вперше! Хто що може сказати по поводу проблеми? -Відясі жопа, чи всетаки дрова непідходять?..

ПС: глюкі ітд чомусь бачаться саме в цій грі, але ж вона требує то мінімуми..(в мене колтсь на ДЖФорс2 МХ норм пахало) а тут !? - Нерозумію...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу дати одну пораду

не сиди в іграх по 5годин без переривів)

це шкодить як і тобі , так і твому компутеру...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін...проблема то в желізі, акщо не в ньому то в софті, а якщо і не там то в руках...кароче думать нада.. а ТАК НЕОХОТА :)

Все верняково. Трабли з відео:

1. Перегрев (звідси і глюкі) - (причина не в поганому охолоджені, а в дровішках..Раз Нвідіа..спробуй поставити в закладці "Проізводітельность і качество" настройки "профіль" під Варік ).

2. Варант - память шалить мальохо, доказів нема а тіко предчуствіє...

Загальна картина - це не стикофка (100% підтримка) варіка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Перегрев (звідси і глюкі) - (причина не в поганому охолоджені, а в дровішках..Раз Нвідіа..спробуй поставити в закладці "Проізводітельность і качество" настройки "профіль" під Варік ).

2. Варант - память шалить мальохо, доказів нема а тіко предчуствіє...

Загальна картина - це не стикофка (100% підтримка) варіка.

1. Може, може) Але забув сказати ось що: як не дивно, але грати на повній Диагностиці в вар - неозможно(мишка шалить) і я завжди збиваю її на 1 поділку вниз(ну де тіпа: отключения ускорения для курсора)

2. Щодо нестиковки, то це походу правда... Але замітив ще одне - недавно змінив вінду на Хп Про, а стояв Хом - і тепер уже 2 раз в грі, тепер після гри всього десь 1.5 години знов такий трабл: Драйвер прекратил работу.. бла...бла...бла... ))) Може зміна вінди з цим бути повязана?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колупни дровішки Ріва Тюнером.
Думаю проблема сплила сама собою. хоча... Кароч розказую: дрова для відяшки тупо для вінди 2000, але наскільки я знаю 2000 і Хп часто теж саме - але в цьому випадку напевне із-за цього і є проблема?! Хтось може допомогти з дровами для nVidia 6100 (+1 c мну) під Вінду Хп
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Причини непорядків в системі можуть бути лише двох видів - програмні та апаратні.

На перегрів в цьому випадку не схоже. Він би проявлявся не через 4-5 годин, а значно раніше. Хоча контролювати температуру варто. Та й в інших іграх були б проблеми. Тим більше, WarCraft III не так вже й сильно систему завантажує. Я грав на Celeron 300A з Riva TNT2 M64 на 16 Мб і нічого. Місцями трохи пригальмовувало, правда :-)

Софтові проблеми може помогти вирішити офіційний сайт. Спробую сюди заглянути.

Там є NVIDIA display driver ver:91.48 (60,97Мб), але дата лише 11/10/2006

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Причини непорядків в системі можуть бути лише двох видів - програмні та апаратні.
Буває ще два вида непорядків:

1. Програмно-апаратний конфлікт (він не є чисто апаратним або чисто програмним)

2. Криворукий користувач

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тупі поради :( :

1. Поміняйся на дент відяшкою, памятю.

2. Іншу версію варіка (в смислі копі пасте тої саме версії але з іншого компа чи інсталятора + моди для нета).

3. З дровішками вже грався...

4. Тесть відео...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, а хто може сказати: чому на Він 2000 проблеми ненаблюдається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...