Перейти до змісту

Податкове навантаження<>кількість робітників


Zalepok44

Рекомендовані повідомлення

Доброго вечора, цікавить таке питання. Який взаємозв'язок з податковим навантаженням і кількістю працюючих на підприємсті. Форма підприємства ПП "Приватне підприємство".

Знаю що є різниця в кількості працюючих в ФОП, в підприємств вроді би тільки якщо більше 50 осіб, то вже рахується середнім. (Колись вивчав ГК України).

Цікавлюсь з метою того що один мій друг працює на такому ПП, і його нехочуть офіційно оформлювати, мотивуючи це тим що потрібно буде платити більше податків(ну і більше геморою якщо +1 людина). Він навіть згідний оплачувати зі свого карману ЄСВ (біля 38%+18.5% відрахувань, звичайно від мінімальної ЗП). По відомим йому даним на ПП може працювати від 4-5 осіб.

Отже як змінить податкову ситуацію, ЄСВ оформлення на роботу???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що, ніхто роз'яснити ситуацію не може?

Та просто ти так виклав "ситуацію" і так задав питання, що майже нічого неясно :) Крім того, невідомі ряд істотних факторів, наприклад, яка система оподаткування в ПП чи загальна, чи спрощена, а якщо спрощена - то яка група (IV чи VI)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що, ніхто роз'яснити ситуацію не може?

Та просто ти так виклав "ситуацію" і так задав питання, що майже нічого неясно :) Крім того, невідомі ряд істотних факторів, наприклад, яка система оподаткування в ПП чи загальна, чи спрощена, а якщо спрощена - то яка група (IV чи VI)...

Ситуація невідома. Якщо спрощено то це має якесь відношення до моєї ситуації?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виходячи із кількості вказаних осіб, є два варіанти:

1. ПП не хоче подавати звіти в ПФУ в електронній формі.

2. ПП не хоче брати на себе обов*язок працевлаштовувати інваліда.

ІМХО

Але то все гадання на кавовій гущі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виходячи із кількості вказаних осіб, є два варіанти:

1. ПП не хоче подавати звіти в ПФУ в електронній формі.

2. ПП не хоче брати на себе обов*язок працевлаштовувати інваліда.

ІМХО

Але то все гадання на кавовій гущі.

А що про збільшенні кількості працюючих на +1 потрібно подавати звіт по ПФУ?

Будь ласка докладніше про працевлаштування інвалідів, і яке відношення це має до мого випадку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...