Перейти до змісту

Налаштування роутера !


Dimonix

Рекомендовані повідомлення

Ніяк не можу налаштвати роутер на модемі. По перше, мені навіть доступу до налаштувань не дає ця "біда" ... CTC Union ATU - R130. Маю документацію, але тільки на англійській, розібратись можна, але важкувато. "Гугл" взаглі допомагати в цьому нехоче (якийсь модем цей рідкісний). =(

Я так розумію, що щоб дістатись до налаштувань модема треба ввести "IP"-адресу. У мене вона 192.168.1.1. І що ви думаєте ? Непускає, каже, щось типу ... "404. Невозможно подключиться к удаленному серверу".

Допоможіть, хто знає, я вже 2 дні потратив на це і ніяких результатів ...

Схема, що я хочу зробити.

post-540-1187956363.jpg

П.С. Якщо можна, адміністратори, перенесіть цю тему в потрбний розділ, а то я незнаю, ч її в "залізо" треба було кинути чи сюди. =(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если 192.168.1.1 адрес модема, поставь на сетевой карте компьютера адрес 192.168.1.2 , зайди на модем по http://192.168.1.1 и настрой его...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если 192.168.1.1 адрес модема, поставь на сетевой карте компьютера адрес 192.168.1.2 , зайди на модем по http://192.168.1.1 и настрой его...

Дякую за пораду, але чогось вона не спрацювала. =(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за інформацію, але я ніяк не можу дістатися панелі управління, точніше, "воно" навіть не пропонує ввести пароль чи логін. =(

Чот адрес 192.168.1.1 зовсім не паше. =(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ребутни на заводские настройки...

может модем уже кто-то настраивал до тебя и адрес у него уже не 192.168.1.1...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ребутни на заводские настройки...

может модем уже кто-то настраивал до тебя и адрес у него уже не 192.168.1.1...

Дякую, супер, вийшло ... =)

+1

Але тепер питання до адміністраторів "Фотакома" !

Мені цей модем налаштовували прямо на "Фотакомі". І той хто його налаштовував залишив там СВІЙ пароль і логін. Будь ласка, дайте мені "його", бо я неможу нічого налаштувати без цих даних !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...