Перейти до змісту

куплю підвіс для динаміка 50гдн-3-30


Рекомендовані повідомлення

куплю підвіс для динаміка 50гдн-3-30 - стоїть паралоновий, якщо не знайдеться такий то і гумовий підійде!!!

можливо в когось є в наявності чи хтось знає де в Луцьку їх можна придбати! можливо якийсь провірений сайт!!

буду вдячний за будь яку інформацію!!!

також цікавить підвіс до динаміка 30гдс-3 теж стоїть паралоновий, але на цьому динаміку не акцентую увагу(можливо заміню на інший)

все це чудо стоїть в АС25-027

0951476607 Олександр

post-8662-0-90427600-1359092466_thumb.jp

post-8662-0-13928300-1359092484_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя порада ставити паралонові краще звук буде я собі клеїв на резинові але звук нетой,преклеїв на паралон краще як на мене і оточуючіх...Навіть на ринку Славік що клеїть дінамікі та перемотує казав що краще звук в паралоні а не резинці.Але вибір Ваш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя порада ставити паралонові краще звук буде я собі клеїв на резинові але звук нетой,преклеїв на паралон краще як на мене і оточуючіх...Навіть на ринку Славік що клеїть дінамікі та перемотує казав що краще звук в паралоні а не резинці.Але вибір Ваш.

що за оффтоп? я не питав поради, який підвіс краще поклеїти! мені хоч би який придбати, потрібно поремонтувати динамік та віддати клієнту!

сам не один рік ремонтую акустику і до сьогодні не виникало питання де купити підвіс! на варшавці був такий Толік, ще літом купував в нього підвіс до 50гдн, осіню він десь пропав! на старому ринку знаю Локіч теж продає підвіси, правда резинові і по розміру не такі, менші трохи!

А от хто такий Славік? він підвіси продає? яка ціна? номер телефону, як звязатись? це буде цінна інформація! наперід вдячний!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 1 рік потому...

Не хтів створювати тему, але може хтось знає де зараз можна купити на базарі чи магазин який?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в інтернеті замовляв, помниться один з доставкою мені став в 70грн.

В луцьку ви іх не знайдете, оскільки ходовими вважаються гумові підвіси до 35гдн(75гдн) ті самі знаєте в якій акустиці використовують, а знайти іх можна на старому ринку у Лукіча!

Всеж я рекомендував би ставити оригінальні паралонові, звук тоді кращий всеж з заводу воно на те розраховане! Але паралонові тільки замовляти! Брав у когось на сландо, тому рекомендую там пошукати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в інтернеті замовляв, помниться один з доставкою мені став в 70грн.

В луцьку ви іх не знайдете, оскільки ходовими вважаються гумові підвіси до 35гдн(75гдн) ті самі знаєте в якій акустиці використовують, а знайти іх можна на старому ринку у Лукіча!

Всеж я рекомендував би ставити оригінальні паралонові, звук тоді кращий всеж з заводу воно на те розраховане! Але паралонові тільки замовляти! Брав у когось на сландо, тому рекомендую там пошукати!

Мені якраз потрібен на 35, можеш підказати де саме на старому базарі і яка їх приблизна ціна щоб значи чи варто взагалі ремонтувати?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в інтернеті замовляв, помниться один з доставкою мені став в 70грн.

В луцьку ви іх не знайдете, оскільки ходовими вважаються гумові підвіси до 35гдн(75гдн) ті самі знаєте в якій акустиці використовують, а знайти іх можна на старому ринку у Лукіча!

Всеж я рекомендував би ставити оригінальні паралонові, звук тоді кращий всеж з заводу воно на те розраховане! Але паралонові тільки замовляти! Брав у когось на сландо, тому рекомендую там пошукати!

Мені якраз потрібен на 35, можеш підказати де саме на старому базарі і яка їх приблизна ціна щоб значи чи варто взагалі ремонтувати?)

старий ринок, торг місце 243, м-н радіоелектроніки №13(недалеко від бензопил) тел 050-606-14-04 Василенко Володимир Лукіч (писав з візитки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...