Перейти до змісту

Софт типу DLNA - сервера


Boromir

Рекомендовані повідомлення

Шукаю програму для зручного розшарювання медіа контенту з ПК на домашні девайси в часності ТВ.

Користувався http://twonky.com/ цією програмою, ніби зручно, но платна 20 дол. кряка не знайшов. Хто чим користується?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розібрався. Для Самсунгів є http://www.samsung.com/ua/support/usefulsoftware/ASPS/JSP своя утиліта. Для ЛЖ рекомендують PLEX ніби безкоштовна програма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самсунгівська програмка трохи тупенька, як на мене

Рекомендую Домашний медиа-сервер (UPnP, DLNA, HTTP) , користуюсь вже давно, прога люкс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я поднял DLNA сервер на роутере Zyxel Keenetic Giga с прицепленным к нему USB-HDD. В роутере есть встроенный торрент-клиент, сам качает, сам показывает. Можно управлять с андроид устройства. Телек - Samsung ES5507. Все работает на ура. Весь дополнительный функционал в родной прошивке. Роутер можно взять попроще, без гигабитного лана и с одним УСБ-портом. Мой с двумя, на втором порту принтер, который стал сетевым.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самсунгівська програмка трохи тупенька, як на мене

Рекомендую Домашний медиа-сервер (UPnP, DLNA, HTTP) , користуюсь вже давно, прога люкс

Потестую поки самсунгівську там буде видно. Поверхневе ознайомлення ніби пройшло нормально, фільми теж ідуть нормально.

Я поднял DLNA сервер на роутере Zyxel Keenetic Giga с прицепленным к нему USB-HDD. В роутере есть встроенный торрент-клиент, сам качает, сам показывает. Можно управлять с андроид устройства. Телек - Samsung ES5507. Все работает на ура. Весь дополнительный функционал в родной прошивке. Роутер можно взять попроще, без гигабитного лана и с одним УСБ-портом. Мой с двумя, на втором порту принтер, который стал сетевым.

Маю роутера Длінк ДІР 320 я думаю там теж щось таке має бути, але вінта не маю лишнього!!! Хоча такий варіант теж буду розглядати, жаль дуже мало вільного часу щоб з тим усім гратися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Возможно на кастомных прошивках и есть. Еще к ТП-Линку с УСБ-портом можно прикрутить(тоже на кастомах). Я так и хотел сначала, но потом выбрал решение "из коробки".

Самсунгівська програмка трохи тупенька, як на мене

Рекомендую Домашний медиа-сервер (UPnP, DLNA, HTTP) , користуюсь вже давно, прога люкс

Этот сервер пробовал перед покупкой зюхеля, проверить работает ли с ДЛНА телек. Прога отличная. Хочешь - работает прям после установки, хочешь - можно настроить более тонко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...