Перейти до змісту

шукаю роботу


Надія

Рекомендовані повідомлення

шукаю будь-яку роботу, можливо разову ,будь-якої складності

маю права водія всіх категорій (стаж 12 років)

навчався на радіомеханіка

маю власний легковий автомобіль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти хоч стать зазнач, а то можна заплутатись. Вроді "Надія", але "навчався".

Ну і більше інформації про себе, про роботу, ЗП.

Самопрезентації ніц, а без неї запропонують хіба вантажника-прибиральника, ну ще водія.

Шукай вакансії торгового представника з власним авто - як я помітив зараз особливо не перебирають, аби авто було + норм зарплата + амортизація, пальне. Якщо підходить - велкам ту Работа.уа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене звати Вова,чоловік, 30 років,

робота будь-яка,де можна реально заробити(на даний час жінка в декреті,а я без роботи,)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Володимир, реально (від 2 до 4-8 тисяч гривень) можна заробити працюючи торговим агентом. Вакансій - море, чесно, і при чому це не та робота де треба ходити по офісам і "впарювати" масажер "дельфін" чи книжки. Я дав посилання, скористайся для початку, що не зрозуміло? Особисто я мав вакансію на торгового двічі в цьому році (остання десь місяць назад), але вже зайнято, нажаль. Тому реальні, не фіктивні вакансії є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так я згідний, але ------вимоги,

вже за останній тиждень опрацював 10 фірм--а результату ніякого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З власного досвіду - на торгового візьмуть людину і без досвіду роботи, аби язик був "підвішений". Не зважай на обов"язковий ДР, пробуй.

Ну а якщо ні то хоча б поапав тобі тему. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не хочу мати з ними діла(знакомий звернувся,влаштували на роботу,а через місяць сказали що непройшов випробовувальний термін)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Володимир, реально (від 2 до 4-8 тисяч гривень) можна заробити працюючи торговим агентом. Вакансій - море, чесно, і при чому це не та робота де треба ходити по офісам і "впарювати" масажер "дельфін" чи книжки. Я дав посилання, скористайся для початку, що не зрозуміло? Особисто я мав вакансію на торгового двічі в цьому році (остання десь місяць назад), але вже зайнято, нажаль. Тому реальні, не фіктивні вакансії є.

а в чому полягає суть роботи Торгового агента?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Володимир, реально (від 2 до 4-8 тисяч гривень) можна заробити працюючи торговим агентом. Вакансій - море, чесно, і при чому це не та робота де треба ходити по офісам і "впарювати" масажер "дельфін" чи книжки.

А що ж так - можна добре заробити, а вакансій море? Чому ніхто не хоче працювати торговим агентом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Табличка "Торговим агентам вход запрещен" стосується як раз тих хто лазить по офісах і тулить масажер "дельфін" або книжки - це навязливі кумарящі особи від яких можна відкараскатись або матом, або такою табличкою, а нормальні торгові ходять, їздять (або обдзвонюють, або приймають по телефону) торгові точки з метою збору заявок на постачання продукції. І скажіть що ніхто не любить торгових в любому маркеті - від Там-таму до Нивки чи базару - я буду довго ржати, тому що дуже часто або весь товар, або більшість постачається саме за посередництва торгового представника. Якщо коротко - то це представник постачальника на любій торговій точці.

Вакансій море? Ну так, море, звичайно одразу ви супер-пупер вакансію не знайдете, поваритесь з рік на 2-3 тисячах, а потім знайомі переманять на кращого дистриб"ютора/виробника. З тих що по посиланню - більш-менш реальні - ТМ Баядера та Щедро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...