Перейти до змісту

SteelSeries Kana


fanatik

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня. В кого ця мишка є можете мені зробити опис як вона в роботі Якщо можливо тоб десь зустрітись з власниками цієї мишкі пощупати її бо не знаю чі варто купляти бо чітав в інтернеті багото людей хвалять цю мишку а інші її сруть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тю.. так в нас же є магазин Мойо (магазин музей продукції стіл і рейзер)на радянській, вдівся, взувся і сходив пощупав, поклікав, чесно кажучи думав собі цю миш брати, але щось, не зважився, зараз на цю серію знижки, на 70-90 гривень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будь-ласка, якщо купиш чи ні чекаю на враження, чесно кажучи вона мені трошки завелика, хоча ні наче була якраз в руку, але бокові кнопки не сподобались дуже часто їх випадково задівав, да і щось я дуже став сумніватись що вона варта своїх фінансів, і так і не придбав, зараз чекаю на ще одну мишку, шкода що вихід її лише в 2013... році хоча в Європі і штатах вже можна замовити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нова серія мишей вийшла від A4tech BLOODY

155971_450195131684394_2107043744_n.jpg

я собі вже придбав A4Tech Bloody V3, класна річ. І ціна не дорога відносно всяких Razer\steelseries

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Set сьогодні ходив в магазин мишка просто супер лягла в руку дуже комфортно сидить в руці.і да ці кнопкі бокові можна відключіти через програму яка є на диску або скачати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Story, а де ти її купляв, може десь в нас є в магазинах, я б не проти її перед покупкою "потіскати", як альтернатива і справді гарна перед цим була Х7ма..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купляв в розетці, перед покупкою не "тіскав".

Bloody V3 по формі дуже схожа до Razer DeathAdder. a DeathAdder можна "потіскати" в MOYO

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...