Перейти до змісту

Допоможіть зробити мережу


lion1106

Рекомендовані повідомлення

Проблема така: є стаціонарний комп до якого по LAN підключино інтернет (виділений кабель без модемів) також є модуль WI-FI для USB. Потрібно зробити так щоб через WI-FI приеднати планшет до интернету. Підкажіть як правильно це зробити. Планшет на пару днів треба підключити. Отже виходим з того що є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не кожен віфі свисток можна зробити точкою доступу!

цей свисток може знаю точно проблема як йому указати звідки він інет має брати

через АД ХУК можно

а з цього місця будь-ласка докладніше....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а з цього місця будь-ласка докладніше....

вот как-то так

http://www.cs.washington.edu/research/edtech/presenter/doc/adhoc.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а з цього місця будь-ласка докладніше....

вот как-то так

http://www.cs.washin.../doc/adhoc.html

окей зараз буду пробувати але мнені здаеться що интернет не потече таким "макаром" на планшет одне уточнення в мене 8 а не ХРюша

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуй утилітку звідси. Чудово підійшла для перетворення ноута з провідним нетом в точку доступу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуй утилітку звідси. Чудово підійшла для перетворення ноута з провідним нетом в точку доступу.

вже вчора знайшов але все одно щось нете

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуй утилітку звідси. Чудово підійшла для перетворення ноута з провідним нетом в точку доступу.

а не все зробив просто з левого сайту скачав

Спасибі реально прога запрацювала і ніяких танців з бубном не треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

недавно так насміявся. Колись зробив мережу між сусідом, інтернет ділили, факт того що до я довго мучився щоб в мене вона заробила, робив що-небудь клацав, але якось зробив. Коли купив нову материнку, вона відмовлялась бачити мережу (появиться і в ту ж секунду пропадає) думав конектор добре не контачить, бо обжимав його підручними засобами (молотком і тонкою бляшкою) і він не зовсім цілий був після такого обжиму. Довго я мучився.

Виявилось, що я провода переплутав і це не було з'єднання кросовером. Дивно те як я заставив стару материнку розпізнати таке зєднання

Та от з кабелем проблем немає і обжим є і розпіновку памятаю дуже багато їх в свій час обжав якщо треба звертайся допоможу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я колись між ноутами сетку робив ноут - ноут по вафлі до одного підключено інет кабелем, просто розшарював мережеву езернетовську з інетом для інших, на другому ноуті прописував шлюз ноут 1.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...