Перейти до змісту

Іграшка мого дитинства


Skalyan

Рекомендовані повідомлення

Всі привіт.

Недавно віднайшов в закромах гру, яку я дуже полюбляв в дитинстві. Називалась вона "За рульом".

post-6422-0-40316800-1355479240_thumb.jp

post-6422-0-38532500-1355479250_thumb.jp

post-6422-0-79046100-1355479265_thumb.jp

post-6422-0-90232600-1355479280_thumb.jp

Цацка робоча, тільки треба трохи її привести до тями, а також зробити/придбати блок живлення, бо на батарейках то не робота. Є звісно дефекти, які усунути можливо й не вдасться (кермо тріснуте та замотане ізолентою, неадекватно себе поводить "замок запалювання"). Хочу цю іграшку запропонувати своєму малюку, можливо вона його зацікавить, як і мене в свій час.

Власне прохання: якщо в когось є така штукенція і лежить без діла, то я прийму в дар, обміняю на сік/пиво, або за символічну платню будь-які запчастини (кермо, замок з ключикамичи без них, машинку, диск по якому вона їздить, моторчик).

Блок живлення зробити самому зараз катастрофічно не вистачає часу. Можливо є якісь готові моделі. Іграшка працює на трьох великих батарейках (не пам'ятаю як вони називаються по грамотному). Мені казали, що вони могли давати струм в районі 1А. Блок також потрібно з такими ж характеристиками.

Чекаю пропозицій сюди або в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так само в своїх закромах знайшов такий девайс. :_02: І для малого реанімував його. Батарейки купував на старому базарі по 5 грн шт. Рік випуску іграшки 1990. Батько привіз мені її з Хабаровська. Зараз малий займається. :_25: Але щось мені через стільки років швидкість замала... :_16:

post-18174-0-16903000-1355507197_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я такую искал -нашел, купил, восстановил - детишки рады, правда уже требуется повторный ремонт. Блок питания сделал из телефонной зарядки alkatel 322, ток там конечно больше чем надо – как следствие выше скорость.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так само в своїх закромах знайшов такий девайс. :_02: І для малого реанімував його. Батарейки купував на старому базарі по 5 грн шт. Рік випуску іграшки 1990. Батько привіз мені її з Хабаровська. Зараз малий займається. :_25: Але щось мені через стільки років швидкість замала... :_16:

Тут трішки не така модифікація, в мене з арками. А скільки років синулі?

Я такую искал -нашел, купил, восстановил - детишки рады, правда уже требуется повторный ремонт. Блок питания сделал из телефонной зарядки alkatel 322, ток там конечно больше чем надо – как следствие выше скорость.

В нас також іграшки досить часто потрапляють на ремонт. А скільки діткам років? Мені вже й самому цікаво, яка буде реакція в мого малюка на таку забаву?

маю бж:

4.5 В 0.7 А трансформаторний і 5 В 1 А імпульсний....

Якщо не тяжко захопи із собою при нагоді. А на місці вже думаю розберемось ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та в мене теж арки є, але я їх познімав, бо малий так краще їздить, йому 4 роки. :_16:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та в мене теж арки є, але я їх познімав, бо малий так краще їздить, йому 4 роки. :_16:

А в мене здається не знімаються. Так шо прийдеться йому відразу ставати "прохвесіоналом". Може ще встигну до нового року йому презентувати іграшку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...