Перейти до змісту

материнське насильство над дитиною


KILLER

Рекомендовані повідомлення

В сусідній квартирі проживають дві сестри з дітьми та мамою(бабусею). З чоловіками усі розлучені, тому чоловіків там практично ніколи не буває. На вулиці - звичайні привітні люди. Останнім часом з їхньої квартири в 6-7год. ранку доносяться крики сварок, в основному - це одна зі сестер "виховує" своїх дітей. До сьогодні старався не втручатися, але сьогодні терпіння моє лопнуло, коли проснувся з дружиною та дітьми від відчайдушних криків 10...11-річного хлопчика(найстаршого з дітей) з проханням його не бити і криками про допомогу. Відразу накинув на себе що попало під руку і побіг до сусідських дверей. Мені довго двері не відчиняли, але зрештою відкрила "мама", яка розпочала таке "виховання", в очах бачив злість та ненавість, в кінці коридору стояв заплаканий, наляканий хлопчик, якого ну дуже шкода... висловив їй своє занепокоєння та провів розмову, але, на мою думку, ця розмова нічого не змінить.

Ця "мама" працює десь в нічну зміну і вертається додому під ранок. Думаю, що вона просто на дітях зганяє свою злість накопичену на роботі чи взагалі злість на життя. Причиною сьогоднішнього "виховання" стало те, що хлопчик десь вчора провалився під лід і забруднив одяг. За дітей дуже сильно переживаю і незнаю чим їм допомогти, щоб не зробити ще гірше. Можливо Ви щось порадите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцький Міський Центр Соціальних Служб Для Сім`ї, Дітей Та Молоді

Походу такими пиатннями повинні вони займатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцький Міський Центр Соціальних Служб Для Сім`ї, Дітей Та Молоді

Походу такими пиатннями повинні вони займатись.

Они то, может, этим и займутся, но результат все равно будет нулевой. А мозг ребенка и дальше будет "ломаться".

KILLER, в каком районе живете? Просто у меня, через стенку, почти аналогичная ситуация: истерические, дикие визги на ребенка. Тоже, кстати, по утрам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в каком районе живете?

У мене знизу сусідка така ж :) Так що то пів-міста таких сімей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куча мыслей сразу в голове...а может то, или это...Но потом решила по порядку... Первое.На сколько они благополучные/ неблагополучные? может пьющие, или еще хуже... Или же обычные люди...просто трудный период в жизни...? Второе.На сколько вы лично хотите/готовы помочь? Службы...или еще что, ну не верю я что они смогут что то сделать, начинать должны мы,люди которые живут рядом, и которым не все равно. Вы мужчина, может это будет не кстати, но ваша супруга...могла бы спечь какой нибудь пирог и в выходные или ближе к праздникам зайти к соседям, поздравить вроде как, чаю попить...и просто поговорить...а уж если этот разговор состоится, тогда станет более ясно можно ли тут помочь, почему так происходит и т.д. Но все это зависит от того нужно ли это вам и вашей семье.

Третье, очень радует, что еще есть люди которым не все равно, которые могут вот так спозаранку помчаться к соседям, чтобы помочь или утихомирить, значит мы еще не безнадежны...Спасибо вам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все що ви могли, вже зробили - провели роз'яснювальну бесіду з мамою, не залишились осторонь, а ідти і писати заяву в соціальну службу - ну цей варіант я б розглядав в останню чергу, аби не зробити ще гірше і нажити собі сусідку-ворога. Таких сімей багато, а у нас так звані соц. служби і в гірших ситуаціях "закривають очі" (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За дітей дуже сильно переживаю і незнаю чим їм допомогти, щоб не зробити ще гірше. Можливо Ви щось порадите?

Дуже прекрасно, що автор переживає за дітей, то раз, по друге, що не стоїть осторонь і намагається чимсь допомогти, і третє, що розуміє, що можуть бути негативні наслідки від будь якого втручання в сімю, як для себе, так і батькам, а найгірше дітям!

От про наслідки для дітей я б подумав в першу чергу. Тому, перше ніж давати скаргу в службу сімї і дітей, я пропоную не спішити, а зробити це уже в останню чергу, якщо буде така необхідність, тому що їх дії можуть бути наступними:

1. Заберуть дітей з сімї і відправлять до інтернату, і матір позбавлять материнських прав....

2, Всі діти в інтернаті, що позбавлені батьківської опіки належать на всиновлення, в тому числі за кордон... А там, як відомо наших дітей чекають не тільки мама і тато, а тато і тато теж ....

3, Діти, які виростають за межами сімї, це зломлені в першу чергу психологічно і в таких дітей величезна перспектива виявитися на узбіччі цього життя ...

Яка б вона мати не була, вона для них найкраща... Тому, я підтримую пані з попереднього повідомлення - за варто було б налагодити дружні стосунки з сусідами... постаратися врозумляти матір, навіть нагадати, які для неї можуть бути плачевні наслідки, якщо служби займуться її дітьми...

Все потрібно робити з розумом, навіть добро!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок соц.служб - туди можна подзвонити. Анонімно. Там не монстри працюють, а чуйні і уважні люди. Чому ви думаєте, що вони одразу ж будуть забирати дітей? Я більш ніж впевнена, що вони так само почнуть з розмов з матір"ю, бабусею. Якщо ТС сумнівається, що його розмова допоможе змінити щось в тій сім"ї, то може варто хай декілька людей поговорять з ними. І соц. працівник теж. Можливо тоді буде більша ймовірність, що мама таки прислухається, і задумається, що щось вона робить не так...

ЗІ: телефон служби можу дати якщо потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаєте, мені дуже шкода цих дітей, шкода, тому що вони маленькі і повністю беззахисні, а найрідніша для них людина, яка повинна захищати, підтримувати і любити - приносить біль і страх за найменші дрібниці, не контролюючи своєї агресії. Важко стояти осторонь, коли цю агресію не зупиняють навіть дитячі благання про милосердя, та відчайдушний крик про допомогу.

та й думка мучить, що дитина не хоче вертатися до такого дому зі школи, ходить по вулиці, по закаулкам, можливо не випадково провалилася під лід... а не дай Бог було б глибоко і ніхто не врятував... що тоді?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це страшно, коли в дитини в такому віці вже немає рідної людини, яка могла б захистити і підтримати... Але, на жаль, не можна розуму в аптеці купити, як казала моя бабуся. От оцій "мамі" на старість треба буде допомога, а син не допоможе \бо дитячі травми не забудуться і в дорослому віці\. І будуть дорікати - який поганий син...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позвоните в соц службу, обязательно. Они не отбирают детей так сразу, по звонку. А мать, если она еще вменяема, испугается первого ж визита, и, возможно, одумается. Жалко пацанчика. Поддержите его. Вы там рядом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та шо вы из соц. службы монстров делаете??? Логика где??? Им шо, таки проще забрать ребенка от родителя и устроить в интернат, или же поговорить с родитилем и оставить ребенка в семье??? Народ, ну не в каменном же веке живем. Придут, посмотрят на условия, поговорят с мамашей, мож че подскажут, образумят... Там же тоже адекватные люди сидят...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А дитина при такому вихованні буде думати в дорослому віці що так має бути і буде так само відноситись до своїх дітей. А матір дуже скоро пожалкує коли син підросте р.12-14 і буде мати її десь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене знизу сусідка така ж :) Так що то пів-міста таких сімей

й у мене така сусідка, зранку (5-6 година) постійно істерика та тумакі для п'ятирічної дочки.

моя сусідка ще й вчителька у школі..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю одной матери без отца довольно сложно воспитывать мальчика.

Таким образом наезд на нее со стороны добрых соседей или социальных служб не

сможет помочь ситуации. Она потому и срывается что уже не контролирует ситуацию.

Поэтому если бы топикстартер действительно хотел бы помочь этой семье,

а не банально решать вопрос с утренним шумом, то он бы пригласил мальчика поиграть с его

собственными детьми и рассказал бы ему что такое ответственность, чувство долга и

о том как его мама на самом деле нуждается в его поддержке, несмотря на то что она вроде как взрослая.

Да, по хорошему нужен был бы папа, но кому сейчас легко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...