Перейти до змісту

Avast : проблема після оновлення


araris

Рекомендовані повідомлення

Користуєтесь Windows XP і Avast ? Тоді, напевно, ви не прочитаете дану тему. Тому що :

Владельцы компьютеров и ноутбуков под управлением операционной системы Windows XP и пользующиеся антивирусным продуктом Avast сегодня атаковали звонками call-центры своих интернет-провайдеров. Они попросту не могли выйти в сеть. Как выяснилось, разработчик ПО выпустил обновление, после которого во время проверки системы на наличие вредоносных программ, удаляло TCP/IP Protocol Driver и ОС переставала видеть сетевую карту.

Массовые обращения от абонентов, у всех одно и тоже, стоит аваст и Windows XP, также говорят что перед отключение интернета, аваст сообщил о вредоносных файлах, после "излечения" пропал интернет. Сетевая карта или не определяется вообще, или работает не корректно, МАС адреса от сетевой на нашем оборудовании нет. Пробовали удалять антивирус и ставить драйвера, не помогает.

Коротко - Fixavast.txt

Докладно - http://forum.avast.c...?topic=110770.0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я то думаю чого іннет в дома пропав (пишу з роботи)

як відновити? а то перестановка драйвера не допомогла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я то думаю чого іннет в дома пропав (пишу з роботи)

як відновити? а то перестановка драйвера не допомогла

Перший пост, прочитайте "коротко" і "докладно".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Масова проблема в користувачів аваст

Дякуючи посту вдалося вирішити проблему

знайшов ще таке тут також дуже доходчиво

http://itfound.ru/85...vast-tcpip.html

antivirus.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще в тему - "В данный момент есть несколько решений по устранению ошибки" :

http://avast-russia.com/lozhnoe-srabatyivanie-avast-na-nekotoryix-russkix-windows-xp.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для довідки станом на 12.07 відновлено 6 одиниць бойової техніки яку завалив Аваст

але цікава штука на всіх завалених стояв звєрь ,з манкрузом компи працюють

не знаю чи випадково буду збирати статистику

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уже встиг на цьому заробити пару грн відновивши ТСРІР.SYS і перестворивши ТСРІР стек ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже самому попалось 2 пк з авастом і хр.... пк відновлені.... тепер стоїть AVG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене поки 1. Стояла якась збірка. Власник захотів перейти на Він 7. Та NOD32 5 Antivirus . Тому проблема саме так і вирішилася.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для довідки станом на 12.07 відновлено 6 одиниць бойової техніки яку завалив Аваст

але цікава штука на всіх завалених стояв звєрь ,з манкрузом компи працюють

не знаю чи випадково буду збирати статистику

угу, 2 компа із зверем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не спішіть хоронити Аваст, після відновлення встановлюю його ж знову, так як на протязі двох років корристування претензій майже немає. Перед цим користувався Дрвебом, але надоїло обновлятися вручну . На офіційному сайті пишуть що питання вже вирішено - будемо надіятись без подальших глюків

Цитую :

Ложное срабатывание avast на некоторых русских операционных системах Microsoft Windows XP. "Аваст заблокировал интернет" — решение проблемы.

5 Декабря 2012 года обнаружено ложное срабатывание бесплатного avast! Free, приводящее к блокированию интернета у пользователей с русской операционной системой Windows XP и установленными домашними версиями антивируса avast.

От лица разработчиков приносим свои извинения, в текущих базах обновления avast! уже убрали ложное срабатывание на системный файл TCPIP.sys.

Просим Вас учесть тот факт, что если у Вас avast работал 6-го декабря и далее, и получал обновления, то у Вас пропал интернет не по вине антивируса Аваст, — обращайтесь к своему провайдеру, так как ложное срабатывание было устранено вечером 5-го декабря.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов просте рішення цієї проблеми (перевірено) - ось таку ссилку :0151: , читайте рішення №1, може стане кому в пригоді.

сорі, не побачив посилання вище, але на ін. ресурс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еще как вариант сделать восстановление системы используя установочный диск с ОС Windows XP. Возоможно не очень быстро, но эффективно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у знайомої Win XP Simlix edition SP3 + Avast Free до цього часу все норм вчора ввечері відлючив оновлення хоча бази за 5.12.12 уже були встановлені

це так для статистики

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще в тему - "В данный момент есть несколько решений по устранению ошибки" :

http://avast-russia....windows-xp.html

відновив по 4 способу, переставив Аваст, все працює, дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подозреваю, что проблемы возникают на ОС WinXP SP2, те что мне попадали в руки были все с SP2 на борту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

йопт, люди авастом користуються ... )))))))))

дик, так в мене перша проблема за 3 роки користування...

Andrew_Bes чим він такий поганий що так дивуєтесь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для статистики: мав 6 клієнтів. П'ять з них мали Звєря на борту + 1 Chip XP. Вилікувалось першим способом. П'ятьом залишив Аваст і одному поставив Comodo. Проблем з чистою віндою (не збіркою від народних умільців) не зустрічав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чим він такий поганий що так дивуєтесь?

А чим він такий хороший?

А чем он плохой? Бесплатный антивир, самый как по мне нормальный и адекватный, а не параноик как Нод или Касперски + они еще и платные, нафиг надо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nod32 параноїк? .. мдя.. Касперич параноїк. З Нод-ом 1 раз за 7 років користування була грабля. http перекрив. І то вирішилося дууже швидко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...