Перейти до змісту

Пошуки власника земельної ділянки


special

Рекомендовані повідомлення

Можливо, не в тому розділі питання, модератори хай виправлять. Як, і де, можна взнати хто є власником земельної ділянки, міська рада, фіз. чи юр. особа? Про варіант, ходити і питати в сусідів відомо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна і в місцевій раді чи жеку дізнатись або якщо це дачний масив - то в голови масиву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна і в місцевій раді чи жеку дізнатись або якщо це дачний масив - то в голови масиву.

жек до цього ніяким боком не відноситься

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Або почекати до 1 січня 2013 року і можливо "славнозвісний Держкомзем", який відмив кучю грошей запустить публічну кадастрову карту України де буде відображатись усі земельні ділянки на території України, хоча в жовтні тестували її в онлайні, враження від неї так собі, свою земельну ділянку отриману у 2007 році там я не побачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо йти офіційним шляхом:

Теоретично дізнатись можна.

Практично - будуть класичні чиновницькі відписки в стилі "інформація про особу є конфіденційною, і треба її згода" бла-бла-бла

Якщо неофіційним методом - через знайомих у земельних структурах.

Взагалі, питання власності земельних ділянок та нерухомого майна є одне із найбільш непрозорих у нашій державі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"В мутній воді легше рибку ловити", нажаль офіційно я сумніваюсь, що Вам нададуть інформацію, ще важливий момент що база АС ДЗК, яку веде "Центр ДЗК" нормально ведеться десь з 2008-9 років, хоча мала б бути з 2003 року, коли було створено "Центр ДЗК" і до речі за наш з Вами рахунок ця база наповнялась. Всі видані до 2003 року державні акти "весять в повітрі", тобто в АС ДЗК відсутні, по причині що в ті роки кадастрові зйомки проводились в умовній системі координат, в кращому випадку в місцевій.

Стикнувся особисто з такою ситуацією, два роки тому Генеральний директор надумав будувати будинок і озадачив мене дістати інформацію по певним ділянкам - 3 ділянки з 5 були оформлені державні акти "старого зразка", хочо я б вжиті не сказав би, що там є власник цієї землі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...