Перейти до змісту

Саморобний міні трактор


kozakd

Рекомендовані повідомлення

DSC_0082_800.jpgi.gif

DSC_0077_800.jpgi.gif

DSC_0071_800.jpgi.gif

DSC_0068_800.jpgi.gif

DSC_0078_800.jpgi.gif

DSC_0073_800.jpgi.gif

Мотор ЗАЗ 40к.с., КПП ГАЗ 51, міст укорочений ГАЗ 51, Навіска гідравлічна, резина в нормі, ремень на генератор і масло в системі охолодження мотора замінено, освітлення працює, система гальм розділена на кожне колесо, заводиться з півоберту ключа.

Оре двохкорпусним плугом під круті підйоми без проблем (за бажанням вишлю відео в роботі). Проблем в роботі немає - сів і поїхав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ах да, ціну не написав... 3000$ торг на доставку

а не закруто цыну загнули?????? :0146:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andrey250

"а не закруто цыну загнули?????? :0146:"

є з чим порівнювати?

Доки немає реальних пропозицій ціна така

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30-40 к можна взяти новий, оригінальний, а не самокльоп за 25. Вибачте, але реально дорогувато...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Ваших слів всі повинні їздити на нових chery qq замість ВАЗ 21099 і тому подібних

Торг реальному покупцю суттєвий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я лише висловив свою думку. До речі, китайський трактор це не черрі. В сусіда моєї бабці є такий, вже 4-ий рік і працює як часи. Маленький, акуратний і власник лише його хвалить. До нього куча сажалок, копачок і т.д. Все оригінальне, мені наприклад, дуже подобається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таки є, просто, колосальна різниця між заводським трактором з річною гарантією і хенд мейдом powered by ЗАЗ.

Ніяка адекватна людина за нього такі гроші не дасть.

Більше аніж $1000 я б постидався за таке чудо просити

З.І. На захист китайських тракторів, скажу, що у сім"ї на хазайстві - апарат з піднебесної, з 1994р. і по цей день працює як часікі, у сусіда був схожий самопал, так то не трактор, а безпереревний сєкас з залізом, і це за умови, що там був адекватний дизельний движок Т-25. Фінал - у цьому році був проданий і його замінив новенький Сінтай, власник просто кайфує :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таки є, просто, колосальна різниця між заводським трактором з річною гарантією і хенд мейдом powered by ЗАЗ.

Ніяка адекватна людина за нього такі гроші не дасть.

Більше аніж $1000 я б постидався за таке чудо просити

З.І. На захист китайських тракторів, скажу, що у сім"ї на хазайстві - апарат з піднебесної, з 1994р. і по цей день працює як часікі, у сусіда був схожий самопал, так то не трактор, а безпереревний сєкас з залізом, і це за умови, що там був адекватний дизельний движок Т-25. Фінал - у цьому році був проданий і його замінив новенький Сінтай, власник просто кайфує :)

З вислову "Кожна жаба своє болото хвалить"...

а у мого сусіда був мерседес, так давайте всі будемо купляти їх - працюють теж не погано

Вас ніхто не просить придумувати ціну і тим більше порівнювати два зовсім різних агрегати, ще й до того розповідати пів свого тракторного і сусідового життя!

Ви Богом влаштувались? Судите, що ніяка адекватна людина не може купити такий трактор за більше ніж 1000$, цікаво, що двигун Т-25 адекватний, а ЗАЗ не адекватний (це ви конструкторам Автопрому ЗАЗ розказуйте)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарно зроблений тракторець, але ринок такої техніки перенасичений новою непоганою китайською продукцією і запчастинами до них. Нічого не зробиш, це факт...

Якого року випуску двигун?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- відео

на відео глибина оранки близько 20см, хоча цей тракторець легко з цим справлявся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...