Перейти до змісту

Куплю Комп’ютерне крісло


PPArhangel

Рекомендовані повідомлення

iмхо, компьютерне крiсло повинно бути або дiйсно хороше й якiсне, або краще сидiти на звичайному стiльцi на чотирьох нiжках. Особисто я на схожому *корчевi* довго й зручно сидiти не змiг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

iмхо, компьютерне крiсло повинно бути або дiйсно хороше й якiсне, або краще сидiти на звичайному стiльцi на чотирьох нiжках. Особисто я на схожому *корчевi* довго й зручно сидiти не змiг

теж таке-саме в дома стоїть, краще сидіти на звичайному на 4-х ножках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

iмхо, компьютерне крiсло повинно бути або дiйсно хороше й якiсне, або краще сидiти на звичайному стiльцi на чотирьох нiжках. Особисто я на схожому *корчевi* довго й зручно сидiти не змiг

теж таке-саме в дома стоїть, краще сидіти на звичайному на 4-х ножках.

Якщо сидіти хв. 20-30 згідний, то можна і на табуретці, але якщо працюєш по 10-12 годин потрібне щось комфортніше ніж просто 4 ніжки.

До ТС: є таке крісло kompjuterne-krslo-chortkov_rev002.jpg&sa=X&ei=b1muUNmEJYXgtQb264HQDg&ved=0CAkQ8wc&usg=AFQjCNG1NkVqghnjHhnkZ7x1EyyOaK3WMw ідентичне як на фото (модель і колір) Ціна 200 грн.

Стан дуже гарний, було у домашньому користуванні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо сидіти хв. 20-30 згідний, то можна і на табуретці, але якщо працюєш по 10-12 годин потрібне щось комфортніше ніж просто 4 ніжки..

оцейво комфортнiше за 4 нiжки ? ну ну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб працювати по 10-12 год за компом треба як мінімум хороший (правильний) стіл і крісло щось по типу такого http://rozetka.com.u...r_le_a/p176458/

а за бюджет 200 грн. це хіба що табурет на кухню, зранку кави випити.

Сидів на всяких стільцях, від запощеного до того на який дав ссилку.

Сам працюю в режимі 10 год. за компом вже більше 15 років.

Можна і дешевше ніж 2000 взяти шкіряний, але літом занадто гаряче в ньому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...