Перейти до змісту

У Львові правоохоронці накрили IT-притон


fenmix

Рекомендовані повідомлення

milicia.jpg

Внаслідок блискуче проведеної операції, львівським правоохоронцям вдалось виявити і впіймати на гарячому організаторів IT-притону.

Притон розташовувався у трикімнатній квартирі на одній з центральних вулиць міста. Організував його спритний підприємець з Києва, наразі правоохоронці перевіряють його причетність до організації подібних закладів у інших містах.

Заклад обслуговував лише ВІП-клієнтів: громадян США, Ізраїлю, Бельгії і Голландії. До IT-діяльності ділок залучав молодих студентів технічних вузів, переважно немісцевих. Хлопці приїхали до Львова в пошуках кращого життя, а опинились у IT-притоні.

Під час операції, було затримано самого власника та сімох програмістів. Також було вилучено обладнання для програмування та IT-продукцію.

Затримані програмісти заявили, що програмуванням займаються вперше і відмовились давати свідчення.

- У нас в Родатичах нормальної роботи не знайдеш - говорить один із затриманих молодиків - А тут на мене вийшов цей тип. Запропонував непогані гроші і пообіцяв, що на апаратному рівні програмувати не доведеться, лише легке ООП. Ну я і погодився.

Після складання адміністративних протоколів програмістів відпустили, а проти організатора IT-притону порушено кримінальну справу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось я не зрозумів чим займався цей IT-притон?

Заклад обслуговував лише ВІП-клієнтів: громадян США, Ізраїлю, Бельгії і Голландії.

Виготовлення та збут ІТ-продукції))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ахренеть .... вот это да ... теперь за "Hello world" могут арестовать и посадить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на апаратному рівні програмувати не доведеться, лише легке ООП

ха-ха-ха

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось я не зрозумів чим займався цей IT-притон?

Виготовлення та збут ІТ-продукції))

А що це у нас вже "криминально наказуемо"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

it-притон....фінансова маліна... шахова хаза...велосіпєдний шалман...книголюбская блат-хата...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нічого не зрозумів :sq_ye:

Це ж все неправда. Відкрийте ресурс http://reportazhyst.com/ і побачите там ще дуже багато новин такого ж характеру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обладнання для програмування - калькулятор МК52 ;)

Мождиво мова йде про перепоошивку тюнерів, чи зе якихось платних цяцьок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію чому тему до цих пір не перенесли в Гумор? Все ж таки хоч і не вдалий але ж жарт ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...