Перейти до змісту

Склад-магазин дитячих іграшок.


Kaktus1990

Рекомендовані повідомлення

Знайома, щось говорила про такий склад біля Варшавського ринку. Можливо, хтось хтось знає такі точки? Я знаю тільки біля Троїцького собору. Тигрес - УГ :-(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайома, щось говорила про такий склад біля Варшавського ринку.

Мо про цей мова: "Дитяча Гуртовня", г.Луцк, ул.Кравчука, 38, (068) 191-03-36

Ще, як варіант, магазин "Рукавичка" у новому будинку біля 26-ї школи, в 50 м від Дитячої гуртовні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справді якщо їхати по Карпенка-Карого в сторону Лідавької то біля водоканальської КНС 5 повернути направо , там є 2 гуртівні іграшок , посуду , дитячих товарів , побутової хімії. Ціни нижче ніж в Луцьких магазинах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

склад или магазин, не знаю, но по впечатлениям, что склад :) находится на Варшавке, если спускаться по Кравчука от Там-Тама к Слону. Дойдя до крытых магазинчиков по правой стороне, то за ними в жилом доме на первом этаже и был этот детский магазин\склад. Знакомая там часто покупала малому барахло, говорит дешевле чем на самом рынке.

----

dream быстрее написал :) только ссылку кривую дал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Едите по Карпенка-Карого, проезжаете Варшавский, перед первой железкой направо, въезжаете в ворота и там 2 склада-магазина игрушек, там и куча других складов. Если вы про это спрашивали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо їхати по Карпенка-Карого в сторону м’ясокомбінату, не доїзджаючи до першого з/ж переїзду з правої сторони є поворот, одразу за яким продають диски/колеса для авто (дуже розбита дорога). Проїзджаєте повз та їдете на територію складів. В кінець до кінця, останній склад з права.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dream быстрее написал :) только ссылку кривую дал.

яку чікко.ком.юа мені дав, такою я і поділився. :) Іншої немає. По алфавіту знаходиться Луцьк і там адреса, яку я процитував.

А на складах по Карпенка дуже "жосткий" Китай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dream быстрее написал :) только ссылку кривую дал.

яку чікко.ком.юа мені дав, такою я і поділився. :) Іншої немає. По алфавіту знаходиться Луцьк і там адреса, яку я процитував.

А на складах по Карпенка дуже "жосткий" Китай.

не сказав би що "жосткий", представленні як китайські виробники так і наші.

товар "как у всех" тільки ціни нижчі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спасибі, що допомогли. Як розумію - склади якраз де знак питання?

a8b78345161e.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...