Перейти до змісту

Продам читалку Kindle 4


Рекомендовані повідомлення

Продам читалку Kindle 4

Kindle-4.jpg

в користуванні менше місяця, стан ідеальний

реклама відключена, зроблена русифікація клавіатури (при потребі можу зробити повну рисифікацію)

комплект: читалка, коробка, кабель

причина продажу - хочу купити Kindle Touch

ціна питання: 700 грн без торгу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачайте що питання не по темі, як вона в користуванні? (цікавить чи втомлюються очі), і чому хочете змінити на Kindle Touch - тільки через те що остання сенсорна? чи на те є інші причини?

я хотів подарувати батькові, і ніяк не можу визначитись що ж купити, (навіть не знав що є сенсорна), зупинився на Amazon Kindle 5...

Буду вдячний за відповідь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в користуванні досить зручна, очі не втомлюються, відчуття, що читаєш звичайну книжку

хочу Kindle Touch, тільки через те що вона сенсорна, оскільки маю необхідність робити багато заміток, а робити це джойстиком трохи незручно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в користуванні досить зручна, очі не втомлюються, відчуття, що читаєш звичайну книжку

хочу Kindle Touch, тільки через те що вона сенсорна, оскільки маю необхідність робити багато заміток, а робити це джойстиком трохи незручно

я ще порівняв і в Kindle Touch заявляють потужнішу батарейку, на скільки реально вистачає заряду батареї в четвертої моделі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так як читалка в мене недавно багато сказати не можу,

за місяць часу зараджав 1 раз, десь тиждень назад, це при 30-80 хв читання в день + включений WiFi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є в наявості Kindle Touch б/у купив у липні, з чохлом від Belkin віддам за 850 грн. Хочу Kindle Paperwhite))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи читає формат fb2?

читає pdf та mobi

але переконвертувати fb2 в mobi простіше простого

ще можу додати практично новий чехол в комплект + 90 грн

post-7300-0-49416200-1352377038_thumb.jppost-7300-0-89471800-1352377053_thumb.jppost-7300-0-22439500-1352377066_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...