Перейти до змісту

Потужний "вброс" перед виборами


IncvizitoR

Рекомендовані повідомлення

Спостерігаючі за накалом передвиборчих страстей, тимошенківського "хоумвідео" з тюрми, абсурдної істерії влади, сумнівних атокатастроф опозиціонерів, я з нетерпінням чекав останніх днів, в найкращих традиціях ФСБ повинно було щось оприлюднитись, якась "бомба", ну от і дочекався. Мої сподівання виправдались. Вчора-сьогодні по багатьом ресурсам почав розповзатись матеріал про таємне розслідування.

Однозначно щось сказати по цьому всьому важко. Цікаво почути спростування "героїв" тих роликів. Дуже раджу до перегляду.

На останок лише поділюся декількома питаннями без відповіді по цьому вбросу:

1. Яка партія над-віртуозно відмовилась від дармових мільйонів?

2. Чому "чесні" журналісти не спробували запропонувати гроші пацанчикам з партії районів?

3. Кому цей вброс найбільш вигідний?

4. Який з телеканалів поширить в народ це "блискуче викриття"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого нового по ходу не вілкрили.

Хулі тільки "опозиційні" партії. Де "опозиційна" Королевська, яка має мрію і 5 лямів віддалаб на ЗП по штуці євро, "антиолагархічна" КОмпартія які б взялб і віддали б ці гроші, на "безкоштовні" освіту, медицигу і т.д. ну і "стабільна" Партія регіонів які нікому нічого не віддали.

Так нецікаво. Якщо "знімали" треба було знімати всіх. І те що відсутні партії влади насторожує.

Я англійську вчив давно, але краще нею спілкуюсь ніж ті "америкоси". Акцент в них гуцульсько-цигансько-єврейський.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і шо?

як я був за Батьківщину так і буду голосувати за неї..

а відео типічний заказняк...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лишний раз подтверждает фразу одного политического деятеля,начала двадцатого века:"...нет политических партий,а есть группы шарлатанов,использующих трудовые массы,в своих личных интересах..." Н.И.Махно, 1917 год.За сто лет ни чего не поменялось,те же шарлатаны и дармоеды,хотят жить и живут за счет работающих людей.Мир спасет только глобальная катастрофа!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цілком можливо, що справжній "вброс" перед виборами станеться через день-два. Недарма ж сьогодні в Україну повернувся Микола Мельниченко, якого виявляється сьогодні ж вже встигли допитати ... :) Так що чекаємо ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого особливого і надзвичайного не побачив. Заказуха 100%

І все ж "Свобода" виявилася на висоті! Хотіли скомпрометувати, а вийшло зовсім навпаки! :D

Свобода не продається! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Свобода" виявилася на висоті!

Не думав, що це вони могли і заказати? :)

Навряд. Тоді хоча б одну провладну партію включили до цього списку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Долучіться до всеукраїнської розсилки проти "самовисуванців"від регіонів http://forum.meta.ua/topic/t/143768.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ні за правих ні за лівих, та здається що Свобода замовила, ніби вони такі суперхороші.

Ось отримав в поштовий ящик пісьмецо

swzIURSE.jpg

Тут Свобода прямо жене на Батьківщину

ТАк що не такі вони вже "Ангелята-патріоти"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робін вуд, а ти не думав що ці пасквілі легко могли надрукувати ригоанали?

Я практично впевнений в цьому. Якби це була Свобода, оформлення було б зовсім інше. І акценти інші.

На ТВі Олесь Доній розповідав, що твориться в його окрузі. Там такі газетки, звичне явище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ні за правих ні за лівих, та здається що Свобода замовила, ніби вони такі суперхороші.

Тут Свобода прямо жене на Батьківщину

ТАк що не такі вони вже "Ангелята-патріоти"

"Если на клетке слона прочтёшь надпись «буйвол», не верь глазам своим". Козьма Прутков (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...