Перейти до змісту

Шукаю роботу в сфері IT


koi30

Рекомендовані повідомлення

Вміння:

  1. Встановлення та налагодження ОС та ПЗ. Вирішення будь-яких проблем на рівні ПЗ. Тестування роботи обладнання. Грамотне налаштування драйверів. Апаратно – ремонт комп’ютерної техніки на рівні заміни деталей. У принципових електричних схемах не розбираюсь. Не паяю.
  2. Встановлення та налагодження систем контролю доступу.
  3. Організація, підтримка та захист роботи комп’ютерної мережі, налаштування роутерів. Мова прошивки значення не має.
  4. Хоббі – ремонт флешок, відновлення втраченої інформації, відновлення працездатності ОС в «безнадійних» випадках.

325]Особисті якості: акуратність, пунктуальність, витримую будь-якого користувача. Не палю. Не дозволяю вживати у своїй присутності ненормативну лексику.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Досвід роботи?

Трудова діяльність:

2002 – 2005 рр. у ТзОВ «Сента-Станк А.Т.Г.» – менеджер з реклами. Виготовлення і розміщення рекламних макетів фірми, організація рекламних заходів.

2005 – 2007 рр. у підприємця (не буду світити прізвище) – менеджер зі збуту автомобільної електроніки. Гурт і роздріб.

2007 – 2010 рр. Декретна відпустка.

2010 – дотепер: Спільне Українсько-Німецьке підприємство «Волинь-Транс» – системний адміністратор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як щодо Серверних платформ? Дружба із *ніксами і їм подібними ?

Досвіду нема, але з задоволенням повчусь. "Нема нічого неможливого для людина з інтелектом." (не пам'ятаю з якого фільму).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайди в Ельдорадо шо на кравчука, там здається треба технічний спеціаліст.

Вміння:

  1. Встановлення та налагодження ОС та ПЗ. Вирішення будь-яких проблем на рівні ПЗ. Тестування роботи обладнання. Грамотне налаштування драйверів. Апаратно – ремонт комп’ютерної техніки на рівні заміни деталей. У принципових електричних схемах не розбираюсь. Не паяю.
  2. Встановлення та налагодження систем контролю доступу.
  3. Організація, підтримка та захист роботи комп’ютерної мережі, налаштування роутерів. Мова прошивки значення не має.
  4. Хоббі – ремонт флешок, відновлення втраченої інформації, відновлення працездатності ОС в «безнадійних» випадках.

325]Особисті якості: акуратність, пунктуальність, витримую будь-якого користувача. Не палю. Не дозволяю вживати у своїй присутності ненормативну лексику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Дякую усім за пропозиції. Ще в пошуку.

+ до попередніх вмінь можу "доглядати" сайт з "адмінки", створювати нескладні графічні макети.

Статті пишу тільки корисні, толкові і зі смислом. На швидкість, щонайбільше буков і таких, щоб ключові слова були в кожному реченні та у всіх відмінках, не писатиму. Я розумію SEO, але такого сміття в інтернеті не читаю, тим більше не збираюсь його поширювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

витримую будь-якого користувача.

Таке вміння "дорогово стоит" ... В прямому смислі цього слова ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Ну раз контент можиш закідувати то можливість додаткового заробітку можу підкінути. Треба постійно заповнювати сайти інформацією яка надається. Тобто дають тобі готовий контент а ти його розкідуєш по відповідним сторінкам. Вообщєм нічьо складного. Пиши в приват. Думаю домовимся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...