Перейти до змісту

Продам акк в World of Tanks!


LemmY

Рекомендовані повідомлення

В ангарі: Т110е5, т62а, Ferdinand( Топовий 35к до ягера), Обєкт212( топовий 80к опита на ньому), АМХ F3 AM(топовий), Т34(прем).

Ісследувані:

Франци: АМХ1390(топ).

Амери:т49,т20.

Нємци:VK3002DB через VK3001H, GW Tiger(Топовій 73к опита на ньому).

Совки:су85(топова), ИС8 через СТ (тобто в зворотньому порядку ИС3,ИС,кв13), ИС4( до ИС4 ничого не ісследувано бо ісследував коли він був ше ТТ9).

Стата 53+; 9,2к боїв!

Привязки до телефону немає мило чисте під гру, всього 8 слотів!

Ціна 450грн.

Скайп-bodya_killmister.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ангарі: Т110е5, т62а, Ferdinand( Топовий 35к до ягера), Обєкт212( топовий 80к опита на ньому), АМХ F3 AM(топовий), Т34(прем).

Ісследувані:

Франци: АМХ1390(топ).

Амери:т49,т20.

Нємци:VK3002DB через VK3001H, GW Tiger(Топовій 73к опита на ньому).

Совки:су85(топова), ИС8 через СТ (тобто в зворотньому порядку ИС3,ИС,кв13), ИС4( до ИС4 ничого не ісследувано бо ісследував коли він був ше ТТ9).

Стата 53+; 9,2к боїв!

Привязки до телефону немає мило чисте під гру, всього 8 слотів!

Ціна 400грн.

Скайп-bodya_killmister.

Можливо і дешевше тому що грати я точно бульше не буду а якщо не продам то просто перманент зроблю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Подаруй мені на тиждень, хочу спробувати щоб остаточно переконатись в тому що не дарма нецікавився цією відверто ніякою грою для обмежених осіб без спроможності купувати ігри які варті своїх коштів :0155: .

Не приваблює в танках такі речі - відстала графіка, донат, псевдо реалізм, фізика моделей, бій з пострілом в 1 хв :0152: , велика кількість неадекватних дітлахів, і наостаток велика кількість друзів зомбо-танкістів.

Прошу, подаруй на 7 днів, здивуюсь і можливо зміню своє ставлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подаруй мені на тиждень, хочу спробувати щоб остаточно переконатись в тому що не дарма нецікавився цією відверто ніякою грою для обмежених осіб без спроможності купувати ігри які варті своїх коштів :0155: .

Не приваблює в танках такі речі - відстала графіка, донат, псевдо реалізм, фізика моделей, бій з пострілом в 1 хв :0152: , велика кількість неадекватних дітлахів, і наостаток велика кількість друзів зомбо-танкістів.

Прошу, подаруй на 7 днів, здивуюсь і можливо зміню своє ставлення.

Щось забагато тексту, як для антипода і не обізнаного в даній грі :_12:

"...можливо зміню своє ставлення" і станеш обнеженим "зомбо-танкістом". :0127:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Награв декілька годин на чужій техніці з наглядом і порадами. Ніби CS у slow motion, замісь солдат танкі. В battlefield 3 на танку значно веселіше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...