Перейти до змісту

Шукаю водія з власним авто


VitaliyS

Рекомендовані повідомлення

Шукаю людину з "пікапом" для поїздок за маршрутом Луцьк - Рівне - Житомир та назад по тому ж маршруту.

Два рази в день.

Перший раз рано вранці забрати вантаж і один раз ввечері, десь ближче до кінця робочого дня завести вантаж.

Вантаж різний, але в основному це пошта, іноді невеликі коробки. З Житомира вантажу більше, в середньому кілограм 20-30. Часто коробки вагою 10 кг і розміром 50-50-50.

Ситуація поки що не зрозуміла. На жаль ще сам не знаю як це буде і в скільки годин потрібно виїжати, принцип тут простий - в Житомирі потрібно "стикуватися" з київським авто. Можливо що можна буде домовитися "зтикуватися" в іншому місті, наприклад в Тернополі. Там взагалі можна тільки раз їхати - завести на авто яке їде десь в час ночі а в 5 ранку вже забиратити вантаж назад.

На разі оплату не пропоную так як сам ще не знаю скільки запропонують.

Подзвонили і сказали терміново знайти людину, але деталі не уточнили... з керівництвом таке буває

Будемо рахувати що я вивчаю попит на таку роботу.

Якщо хтось зацікавится, можна запропонувати свою вартість, або чекати поки вирішится питання з оплатою.

Вроді все розписав .

Повторюю, вивчаю попит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повторюю, вивчаю попит.

Певно ти вивчаєш пропозицію послуги водія, бо попит на послугу ти вже створив. Або я тебе не так зрозумів.

Пост можна вважати за флуд =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вы , для начала , решите вопрос с оплатой ! Себе в минус никто не поедет !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оплату пропонують таку - за поїздку 800-850 грн.

Потрібно бути в Житомирі орієнтовно в 22-00-22-30. Вантаж з Луцька та Рівного залишили, а інший вантаж забрали і на Рівне - Луцьк.

Мабуть краще буде якщо водіїв буде двоє, тобто кожен їздить через день.

Початок роботи - з першого листопада.

Трохи зайнятий, прошу пробачення.

Як звільнюся то всім відпишу хто писав в "лічку"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...