Перейти до змісту

ПАКУВАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ (ЛНТУ)


Gashik

Рекомендовані повідомлення

хто має або знає де дістати інформацію про автомат для загортання цукерок "в перекрутку" 51ST?

дуже потрібно для курсака!!!

Луцьккондитер не підходить(

буду дуже вдячним за допомогу! :beer:

якщо щось матимете то будь ласка повідомте мене тут, або в приват, або на мило [email protected] або [email protected], або за телефоном +380954134847, або на фейсі https://www.facebook.com/puker.bogdan

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

або можливо хтось має зображення автомата?

було б добре знати як він виглядає в загальному)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почему именно этот автомат? и почему ЛК не подходит?

там Nagema нескольких видов стоит: в носок, перекрут для карамели и перекрут для помадки (пралиновых конфет)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почему именно этот автомат? и почему ЛК не подходит?

там Nagema нескольких видов стоит: в носок, перекрут для карамели и перекрут для помадки (пралиновых конфет)

тому що в мене курсова саме по цьому автомату, і він відрізняється від EU, а на кондитері взагалі не дають ніякої інфи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, инфу с ЛК получить не проблема, но там только ЕУшки и ЕЛки стоят из даблтвистов...

тогда не помогу...

только инет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, инфу с ЛК получить не проблема, но там только ЕУшки и ЕЛки стоят из даблтвистов...

тогда не помогу...

только инет

ооооо!!! Ви можете отримати інфу на ЕУ? одногрупник пише по ньому курсач, і не може найти норм інфу( в неті тільки продають або дають габаритні дані і продуктивність). я завтра запитаюсь в нього чи ще треба, якщо так, за нами "не заржавіє")) :_26:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка кафедра???

І хто керівник?

кафедра ПАВП (пакування, автоматизація виробничих процесів) ЛНТУ

керівника курсового/диплома?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...