Перейти до змісту

Допоможіть з вибором комплектуючих !


Рекомендовані повідомлення

Отже, ситуація така: мені потрібно скласти новий компік за невелику вартість, точніше мені потрібно новий проц, мать, корпус(все остальне ще в нормальному стані і може пахати і зараз, тільки вінчак рипить трохи) Так от, підкажіть хтось як підбирається мат.плата під корпус, а також як процесор підібрати під мать. Я вобщому софт шарю, але таке ще непрактикував) Дайте будь-ласка якусь ссилку, щоб прочитати коротко, або мож хтот розповість в двох словах ? Респ гарантовано!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ітак: Короткий Лікбез на тему !

Мамка і процесор вибираються по сокетам (роз'ємам) приклад

Сокет775 і проц відповідний

СокетАМ2 і проц відповідний

Далі - Формфактор мамки та корпуса (АТХ і міні/мікроАТХ, ВТХ) підбирається мамка під корпус - знову ж таки все описано в інструкції до мамки та корпуса.

(в корпус АТХ можна вмістити і міні/мікроАТХ. якщо корпус "ГРАМОТНИЙ" - то переробиться навіть у ВТХ .)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже, ситуація така: мені потрібно скласти новий компік за невелику вартість, точніше мені потрібно новий проц, мать, корпус(все остальне ще в нормальному стані і може пахати і зараз, тільки вінчак рипить трохи) Так от, підкажіть хтось як підбирається мат.плата під корпус, а також як процесор підібрати під мать. Я вобщому софт шарю, але таке ще непрактикував) Дайте будь-ласка якуто сцулко, щоб прочитати коротко, або мож хтот розповість в двох словах ? Респ гарантовано!

Если есть возможность подойти ко мне на работу я тебе продемонстрирую всё просто в магазине и в кратце расскажу что как к чемУ! пр. Соборности 28 (спросить Виталика в субботу и воскресенье)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@ +1 сенкі!

Если есть возможность подойти ко мне на работу я тебе продемонстрирую всё просто в магазине и в кратце расскажу что как к чемУ! пр. Соборности 28 (спросить Виталика в субботу и воскресенье)
а конкретніше, куди, коли ?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@ +1 сенкі!
Если есть возможность подойти ко мне на работу я тебе продемонстрирую всё просто в магазине и в кратце расскажу что как к чемУ! пр. Соборности 28 (спросить Виталика в субботу и воскресенье)
а конкретніше, куди, коли ?

Если есть возможность можешь зайти завтра (01.08.2007) с 10.00 до 19.00 спросить Виталика! Магазин находиться в томже помещении что и клуб Вортекс, только магазин перед клубом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну можно и ко мне на Видродження 16/38 заглянуть... Для постоянных участников борды - система скидок :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...